Dostosowanie Zespołu Szkół nr 6 do potrzeb osób niepełnosprawnych
Miasto Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00086335
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00086335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 12:47
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad78e8ef-bd1f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8442155152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00086335 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Zespołu Szkół nr 6 do potrzeb osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 87 - 562 80 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja/ https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie Zespołu Szkół nr 6 do potrzeb osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad78e8ef-bd1f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001760/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 Dostosowanie Zespołu Szkół nr 6 do potrzeb osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.62.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku szkoły polegająca na likwidacji barier architektonicznych w obiekcie tj. wykonaniu w segmencie dydaktycznym żelbetowego szybu windowego, montażu dźwigu z kabiną przystosowaną do ruchu osób niepełnosprawnych wraz z wewnętrzną instalacja elektryczną oraz robotami towarzyszącymi (odtworzeniowymi).
2. W ramach zamówienia należy również usunąć kolizje istniejących instalacji elektrycznych i teletechnicznych na ścianach i sufitach, z projektowanymi elementami windy w segmencie dydaktycznym. Należy dodatkowo umożliwić komunikację niepełnosprawnych poprzez wykonanie projektowanej pochylni dla niepełnosprawnych w piwnicy segmentu dydaktycznego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
4. Wszystkie roboty należy prowadzić w sposób umożliwiający funkcjonowanie obiektu w roku szkolnym, obszar prowadzenia robót należy szczelnie wygrodzić oraz zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych. Należy zwrócić szczególną uwagę podczas prowadzenia prac rozbiórkowych, konstrukcyjno-rozbiórkowych i konstrukcyjnych, aby zmniejszyć ryzyko niebezpieczeństwa należy prowadzić roboty w bezpośrednim uzgodnieniu z użytkownikiem szkoły i Inspektorem Nadzoru, w taki sposób aby uniemożliwić pojawienie się w szkole osób postronnych.
5. Wszystkie roboty prowadzić zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi warunkami technicznymi i przepisami.
6. Zamawiający posiada ważne pozwolenie na budowę wydane przez Prezydenta Miasta Suwałk nr 349/2020 (znak: AGP.6740.345.2020.ESP) z dnia 08.09.2020 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45232460-4 - Roboty sanitarne
45262520-2 - Roboty murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45313100-5 - Instalowanie wind
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na mocy art. 255 pkt. 3 ustawy, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 460 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu cena najniższej oferty tj. Firmy Handlowej ARTMED J. Sienkiewicz, A. Kęsy Sp. Jawna wynosi 550 521,74 złotych brutto i przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.
W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550521,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550521,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |