Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych wydzielenia łazienek wraz ze zmianą sposobu ogrzewania, w lokalach mieszkalnych w Szczecinie, wraz z nadzorem autorskim, w podziale na dwie części
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00087122
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-18 09:21
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
2 przyznane
KAROL BUKOWSKISzczecin, PL
56 826 PLNKAROL BUKOWSKISzczecin, PL
56 826 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.