Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”

Gmina Orzysz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00086797
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00086797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-17 14:55
Lokalizacja
Orzysz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d4c44b9-9e22-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8491504380
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonychRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie obiektów handlowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00086797 z dnia 2021-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie
„Zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Orzysz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671515

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Orzysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-250

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 873070160

1.5.8.) Numer faksu: 873070150

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@orzysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.orzysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie
„Zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d4c44b9-9e22-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001851/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW na lata 2014-2020, Działanie: Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich. Poddziałanie:” Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”, typ operacji: „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033834/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPF.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1454479,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie„Zaprojektuj i wybuduj”.1. Zakres prac obejmuje w szczególności:
a) Opracowania projektowe:
• Sporządzenie aktualnej mapy do celów projektowych obejmujących swoim zasięgiem obszar planowanego przedsięwzięcia wraz z inwentaryzacja terenu
• Wykonanie badań podłoża gruntowego
• Opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej: konstrukcyjnej, instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznej, instalacji fotowoltaicznej, odprowadzanie wód opadowych, instalacji sanitarnej, drogowej i innej jeżeli będzie to konieczne
• Sporządzenie projektu budowlanego wraz z wymaganymi prawem sprawdzeniami i zaopiniowaniem całości dokumentacji oraz informacją dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BiOZ)
• Uzyskanie warunków technicznych przyłączenia mediów
• Uzyskanie pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów kolidujących z obiektami inwestycji
• Uzyskanie pozwoleń wodno-prawnych ( jeżeli będzie taka konieczność)
• Uzyskanie decyzji środowiskowej ( jeżeli będzie taka konieczność)
• Wykonanie projektów wykonawczych obejmujących wszystkie branże oraz przyłącza
• Wykonanie projektu przebudowy zjazdu na ulicę wraz z projektem stałej organizacji ruchu
• Wykonanie specyfikacji wyposażenia stałego i ruchomego obiektów
• Wykonanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót dla wszystkich rodzajów robót budowlanych
• Sporządzenie audytu energetycznego dla obiektu
• Uzyskanie, w imieniu Zamawiającego, prawomocnego pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym
• Wykonanie dokumentacji powykonawczej
• Wykonanie niezbędnych pomiarów i odbiorów przez służby powiatowe
• Uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie PINB
b) Roboty budowlane
• Wycinka drzew i krzewów
• Sprawdzenie i ewentualne udrożnienie kanalizacji deszczowej
• Wykopy i wymiana gruntu ( jeżeli wykonawca uzna za konieczne wymianę gruntu to należy to wkalkulować w cenę oferty)
• Wykonanie robót budowlano-montażowych kompletnych obiektów budowlanych
• Roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne
• Wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej
• Wykonanie instalacji kanalizacji deszczowej
• Wykonanie instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej ze wspomaganiem ogrzewania kolektorami słonecznymi
• Wykonanie instalacji hydrantów zewnętrznych
• wykonanie instalacji ogrzewania elektrycznego wraz z panelami fotowoltaicznymi
• wykonanie instalacji oświetleniowej wewnętrznej i zewnętrznej
• wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej wraz z panelami fotowoltaicznymi
• wykonanie instalacji antywłamaniowej, telewizji dozorowej ( telewizję dozorową należy zaprojektować i wykonać w oparciu przy użyciu kanałów teletechnicznych oraz technologii światłowodowej) oraz detekcji i sygnalizacji pożaru
• budowa przyłączy technicznych do obiektu
• budowa utwardzeń terenu
• zagospodarowanie terenu zielonego
• zakup, montaż i ustawienie wyposażenia stałego i ruchomego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (sopz) określa Program Funkcjonalno-Użytkowy
Wytyczne dot. Projektowanego monitoringu określa Załącznik nr 9

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213141-3 - Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45213112-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity, Dz. U. Z 2019r., poz.2019 ze zm.) Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1999999,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1999999,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane