TRYB PODSTAWOWY NA ROBOTY KONSERWACYJNO NAPRAWCZE – WYMIANA PODGRZEWACZA PW 30 KOTŁA WODNEGO WCO80M5 W BUDYNKU NR 26 (KOTŁOWNIA NR 1) W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ W CZERWIEŃSKU, SPRAWA NR 25/TP/2021.
44 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00087006
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00087006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-18 08:26
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dfe71f5-acb1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9261665418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wymienniki ciepła
Wykonawcy
1 przyznane
ZAMER ZDZISŁAW ŻUROMSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWALidzbark Warmiński, PL · lot 0
84 870 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00087006 z dnia 2021-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TRYB PODSTAWOWY NA ROBOTY KONSERWACYJNO NAPRAWCZE – WYMIANA PODGRZEWACZA PW 30 KOTŁA WODNEGO WCO80M5 W BUDYNKU NR 26 (KOTŁOWNIA NR 1) W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ W CZERWIEŃSKU, SPRAWA NR 25/TP/2021.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 44 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080519145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słubicka 10
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 44wog.zam.publ@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.44wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/44wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TRYB PODSTAWOWY NA ROBOTY KONSERWACYJNO NAPRAWCZE – WYMIANA PODGRZEWACZA PW 30 KOTŁA WODNEGO WCO80M5 W BUDYNKU NR 26 (KOTŁOWNIA NR 1) W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ W CZERWIEŃSKU, SPRAWA NR 25/TP/2021.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dfe71f5-acb1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019682/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Przygotowanie kotłowni do sezonu grzewczego Czerwieńsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00045430/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 25/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 61486,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty konserwacyjno naprawcze – wymiana podgrzewacza PW 30 kotła wodnego WCO80M5 w budynku nr 26 (kotłownia nr 1) w Jednostce Wojskowej w Czerwieńsku.
Zakres robót i usług obejmuje :
1) Wykonanie nowego podgrzewacza PW 30 dla kotła wodnego WCO80M5.
2) Demontaż istniejącego podgrzewacza PW 30.
3) Montaż nowego podgrzewacza PW 30.
4) Przekazanie odpadów metalowych do magazynu SOI.
5) Uporządkowanie terenu robót.
6) Wykonanie prób eksploatacyjnych (szczelność, ciśnienie).
7) Przekazanie dokumentacji wykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511100-2 - Wymienniki ciepła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zamer Zdzisław Żuromski Sp. K
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431930776
7.3.3) Ulica: Kraszewo 44
7.3.4) Miejscowość: Kraszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |