Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie

Gmina Miasto Ozorków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00087172
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00087172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-18 09:42
Lokalizacja
Ozorków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ecbd82dc-c398-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7322170102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00087172 z dnia 2021-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ozorków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000525613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wigury 1

1.5.2.) Miejscowość: Ozorków

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umozorkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozorkow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ozorkow.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecbd82dc-c398-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003668/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072749/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WE.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1252464,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wykonanie wewnętrznej instalacji gazu, centralnego ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej, sanitarnej, wodociągowej, wraz z demontażem istniejących kotłów na paliwo stałe , pieców kaflowych oraz elektrycznych podgrzewaczy pojemnościowych ciepłej wody. Instalacja gazowa będzie doprowadzać gaz ziemny do kuchenek gazowych 4-palnikowych oraz kotłów gazowych dwufunkcyjnych, zlokalizowanych w poszczególnych lokalach mieszkalnych.
a. Wykonanie instalacji wewnętrznej gazu,
b. Wykonanie instalacji wewnętrznej c. o.
c. Wykonanie instalacji wewnętrznej c. w. u.
d. Wykonane instalacji wewnętrznej w. z.
e. Wykonanie systemu powietrzno-spalinowego,
f. Wykonanie systemu wentylacji grawitacyjnej,
g. Wykonanie wszelkich nie wymienionych prac towarzyszących niezbędnych do realizacji podstawowego zakresu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262520-2 - Roboty murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 558196,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje docieplenie ścian zewnętrznych płytami izolacyjnymi ze styropianu grafitowego, wnęk okien i drzwi, stropu pod poddaszem nieużytkowym. Wykonanie warstwy tynku podkładowego i ułożenie wyprawy elewacyjnej z tynku mineralnego na ścianach zewnętrznych. Malowanie ścian zewnętrznych – farbą podkładową i nawierzchniową Wymianę niektórych okien i drzwi. Wymianę rynien i rur spustowych na PCV.
a. Wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych styropianem grafitowym.
b. Wykonanie tynku mineralnego gr. 1,5 mm
c. Wykonanie malowania tynku farbą podkładową
d. Wykonanie malowania tynku farbą nawierzchniową
e. Wymiana okien w lokalach
f. Wymiana okien balkonowych
g. Wymiana okien na strychu
h. Wymiana drzwi wejściowych do budynku
i. Wymiana wszystkich rynien i rur spustowych budynku
j. Naprawa tynków ścian zewnętrznych
k. Skucie okładzin ścian fundamentowych.
l. Demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej i teletechnicznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 694267,92 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu na podstawie art 226 ust 1 pkt 3 - nie została podpisana

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2021-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane