ZP1/02/2021 R. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. W. Broniewskiego w Międzyrzeczu w 2021
Zespół Szkolno Przedszkolny Miedzyrzecze Górne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088259
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-19 22:35
- Lokalizacja
- Międzyrzecze Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372340530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
JajaProdukty mączneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneWarzywa świeże lub mrożoneProdukty mleczarskieMrożone produkty rybneRóżne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
8 przyznanych
PPH Błażej „BŁAŻEJ” Błażej Firganek NIP 5521592532Bielsko-Biała, PL
3840 PLNPPH Błażej „BŁAŻEJ”Błażej Firganek NIP 5521592532Bielsko-Biała, PL
2475 PLNZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO CZADERNA SPÓŁKA JAWNABielsko-Biała, PL
52 450,5 PLNZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
7918,75 PLNPPH Błażej „BŁAŻEJ”Błażej Firganek NIP 5521592532Bielsko-Biała, PL
45 917 PLNZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
20 676,96 PLNZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
36 787,25 PLNPPH Błażej „BŁAŻEJ” Błażej Firganek NIP 5521592532Bielsko-Biała, PL
34 074 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.