Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Dolna na ul. Wrocławskiej-etap 1 oraz Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Wierzchnia-etap 5.
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00087807
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00087807/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-18 13:15
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2453d34b-beea-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9111693896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00087807 z dnia 2021-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Dolna na ul. Wrocławskiej-etap 1 oraz Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Wierzchnia-etap 5.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 3981667
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp-olesnica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie funkcji zarządy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Dolna na ul. Wrocławskiej-etap 1 oraz Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w m. Stradomia Wierzchnia-etap 5.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2453d34b-beea-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087807
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005325/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w miejscowości Stradomia Wierzchnia - etap 5
1.1.5 Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w miejscowości Stradomia Dolna na ul. Wrocławskiej - etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070853/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DT.272.1.13.2021.MM-B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 464733,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 obejmuje wykonanie chodnika wraz z odwodnieniem chodnika i drogi o długości całkowitej 398 mb z podziałem na odcinki: 2) Odcinek 1 „Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w miejscowości Stradomia Dolna na ul. Wrocławskiej – etap 1” (długość chodnika 270 mb): Przewidywany zakres robót: a)Karczowanie krzaków oraz karpin.
b) Wykonanie robót ziemnych pod projektowany chodnik.
c) Wykonanie chodnika z kostki betonowej, o konstrukcji:
- doprowadzenie podłoża do nośności G1
- stabilizacja cementowa 10cm
- podbudowa z kruszywa 0/31,5 gr. 15cm
- podsypka cementowo = piaskowa 3cm
- kostka betonowa prostokąta szara 8cm
d) Przebudowa istniejących zjazdów do przyległych nieruchomości.
e) Wykonanie ścieku przykrawężnikowego.
f) Wykonanie wpustów deszczowych.
g) Konserwacja, profilacja i oczyszczenie rowów przydrożnych.
h) Remont przepustu pod zjazdem.
i) Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego przejścia dla pieszych.
j) Humusowanie terenów zielonych wraz z obsianiem trawą.
3) Odcinek 2 „Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1499D w miejscowości Stradomia Wierzchnia – etap 5” (długość chodnika 128 mb):
Przewidywany zakres robót:
a) Karczowanie krzaków.
b) Wykonanie robót ziemnych pod projektowany chodnik.
c) Wykonanie chodnika z kostki betonowej, o konstrukcji:
- doprowadzenie podłoża do nośności G1
- stabilizacja cementowa 10cm
- podbudowa z kruszywa 0/31,5 gr. 15cm
- podsypka cementowo = piaskowa 3cm
- kostka betonowa prostokąta szara 8cm
d) Przebudowa istniejących zjazdów do przyległych nieruchomości.
e) Wykonanie ścieku przykrawężnikowego.
f) Wykonanie wpustów deszczowych.
g) Remont przepustu pod zjazdem.
h) Humusowanie terenów zielonych wraz z obsianiem trawą.
UWAGA!
Roboty nie obejmują realizacji decyzji zezwalającej na wycinkę drzew – drzewa zostały już wycięte przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu otwarcia ofert, tj. do dnia 16 czerwca 2021r. do godziny 10:00, do Zamawiajacego nie wpłynęła żadna oferta (brak złożonych ofert).W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |