Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego modelarskiego toru wyścigowego w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2020 - w trybie zaprojektuj i wykonaj.
Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088165
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00088165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-18 15:19
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe09aa3d-c378-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiUsługi projektowania architektonicznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00088165 z dnia 2021-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego modelarskiego toru wyścigowego w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2020 - w trybie zaprojektuj i wykonaj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 126166440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zis.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zis.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zis.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego modelarskiego toru wyścigowego w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2020 - w trybie zaprojektuj i wykonaj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe09aa3d-c378-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001051/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Ogólnodostępny Wielofunkcyjny Modelarski Tor Wyścigowy – budowa.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072108/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.273.71.2021.AMA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201980,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego modelarskiego toru wyścigowego w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2020 - w trybie zaprojektuj i wykonaj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |