Remont pomieszczenia nr 160 FutureLab PK i naprawa balkonu drewnianego w budynku 18-3 ( segment C) na terenie CEBEA Politechniki Krakowskiej ul.Lea 114 Kraków, w formule "zaprojektuj i wykonaj".
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088347
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00088347/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-21 08:38
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01df1dcb-b86c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00088347 z dnia 2021-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia nr 160 FutureLab PK i naprawa balkonu drewnianego w budynku 18-3 ( segment C) na terenie CEBEA Politechniki Krakowskiej ul.Lea 114 Kraków, w formule "zaprojektuj i wykonaj".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pk.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczenia nr 160 FutureLab PK i naprawa balkonu drewnianego w budynku 18-3 ( segment C) na terenie CEBEA Politechniki Krakowskiej ul.Lea 114 Kraków, w formule "zaprojektuj i wykonaj".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01df1dcb-b86c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088347
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059082/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA-2/023/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienie obejmuje dwa tematy stanowiące całość zamówienia:
Temat nr 1
Remont pomieszczenia nr 160 w budynku C (18-3) na terenie CEBEA, Politechnika Krakowska, ul. Lea114 w Krakowie oraz modernizacja w ramach zadania inwestycyjnego pn.:” "Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w pomieszczeniach w budynkach A, B, C, na terenie CEBEA, ul. Lea 114, Kraków w formule zaprojektuj i wykonaj.
Zamówienie obejmuje :
1) Sporządzenie dokumentacji projektowej wielobranżowej, zakładającej realizację zadania pn.: Remont pomieszczenia nr 160 w budynku C (18-3) na terenie CEBEA, Politechnika Krakowska, ul. Lea114 w Krakowie.
2) Wykonanie robót budowlanych zgodnie ze sporządzona dokumentacją, obejmujący remont pomieszczenia nr 160 w budynku C (18-3) przy ul. Lea 114 w Krakowie.
Zakres zamówienia:
- wykonanie inwentaryzacji budowlanej i instalacyjnej wskazanego pomieszczenia w budynku C w zakresie niezbędnym do wykonania -dokumentacji
- sporządzenie i uzgodnienie dokumentacji projektowej wielobranżowej na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego
- roboty rozbiórkowe i wywozy, demontaże
- roboty ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, malowanie, flizowanie, stolarka drzwiowa, wyposażenie, izolacje p.wodne, posadzki płytkowe
- roboty instalacji elektrycznych i towarzyszących (uzupełnienia okablowania, oprawy elektryczne, pomiary powykonawcze)
- roboty instalacji sanitarnych i towarzyszących (wod-kan, biały montaż, c.o., c.w.u.)
- roboty wentylacji mechanicznej/hybrydowej z wentylatorem wyciągowym/nasadą na dachu budynku
Temat nr 2
Naprawa balkonu drewnianego w budynku A (18-1) na terenie CEBEA, Politechnika Krakowska, ul. Lea114 w Krakowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno - użytkowy, rysunek koncepcyjny oraz orientacyjny przedmiar robót (wskaźnikowy), stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ - do pobrania plik: Załącznik nr 1 do SIWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Warunki realizacji zamówienia zawiera również projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę , którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690276,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 690276,43 PLN
| 2021-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |