Wykonanie rekanalizacji w miejscowości Jabłonka- Centrum, Jabłonka Bory, Chyżne

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00088483
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00088483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-21 09:46
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-976b56a6-af0a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

ALEKSANDER LACHORKłodne, PL · lot 0
92 500,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00088483 z dnia 2021-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rekanalizacji w miejscowości Jabłonka- Centrum, Jabłonka Bory, Chyżne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.jablonka.pl/index.php/zamowienia-publiczne-mainmenu-37/35-ogoszenia-o-przetargach/6111-rint-271-1-7-2021-wykonanie-rekanalizacji-w-miejscowosci-jablonka-centrum-jablonka-bory-chyzne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie rekanalizacji w miejscowości Jabłonka- Centrum, Jabłonka Bory, Chyżne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-976b56a6-af0a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001701/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie rekanalizacji w miejscowościach Gminy Jabłonka oraz budowa kanalizacji na Studzionkach w Orawce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048320/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 108619,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie rekanalizacji w miejscowości Jabłonka- Centrum, Jabłonka Bory, Chyżne zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, oraz zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz właściwymi przepisami i normami.
2. Zakres robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności:
Jabłonka-Bory oraz Chyżnego-2021
Jabłonka-Centrum-do podłączenia 7 budynków
kanał Ø160 mm-373,0 mb
Studzienki(160)-15 szt
kanał Ø200 mm---mb
Studzienki(200)-1 szt(wcinka)
Jabłonka-Bory -do podłączenia 6 budynków
kanał Ø160 mm-176,80 mb
studzienki(160)-8 szt
kanał Ø200 mm-67,60 mb
Studzienki(200 )-2 szt
Chyżne -do podłączenia 2 budynki
kanał Ø160 mm-32,0 mb
studzienki(160)-4 szt
studz (200) –1 szt (wcinka )
Razem rekanalizacja 2021
kanał Ø160 mm-518,8 mb
Studzienki(160)-27 szt
kanał Ø200 mm-67,60 mb
Studzienki(200)-4szt
długość razem fi 160, fi 200 -649,40 mb do podłączenia 15 budynków
Zajęcie pasa drogowego drogi gminnej dla potrzeb wykonania kanalizacji sanitarnej w drodze gminnej.
Jabłonka-Centrum :
Droga gminna nr 2647:
6,0 m x 1,50 m= 9,00 m²
Droga gminna nr 9392 :
5,5m x 1,50 m= 8,25 m²
razem zajętości 9+ 8,25=17,25 m²
stawka za 1,0 m²-8,0zł -za dzień zajętości
1x 4,0x 17,25 =138,0 zł
Jabłonka-Bory :
Droga gminna nr 6688:
2,0 m x 1,50 m= 3,0 m²
Droga gminna nr 8918 :
6,0 m x 1,50 m= 9,0 m²
Razem zajętości : 3+ 9,0= 12,0 m²
stawka za 1,0 m²-8,0zł -za dzień zajętości
1x 8,0x 12,0 = 96,0 zł
Koszt zajęcia pasa drogowego na potrzeby wykonania robót kanalizacyjnych
96,0 +138,0 = 234,0 zł
UWAGA !!!
Opłaty za zajęcie pasa drogowego j/w należy doliczyć do kosztorysu ofertowego.

3. Szczegółowy zakres prac precyzuje, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, opis przedmiotu zamówienia, załączniki graficzne, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej SIWZ.
4. Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
CPV: 45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki
Załącznik Nr 12 do SIWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 11 do SIWZ Przedmiar
Załącznik Nr 13 do SIWZ Dokumentacja-Załączniki graficzne
(Przedmiary robót stanowiące załączniki do SWZ nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia, mają charakter poglądowy i mogą stanowić materiał pomocniczy do sporządzenia kalkulacji ceny przez Wykonawcę.)
6. Wymagany okres gwarancji:
Zamawiający wymaga aby wykonawca udzielił co najmniej 36 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty.
UWAGA!!! Zamawiający informuje, że długość udzielonej gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej o wadze 40 %. Wykonawca który zaproponuje najdłuższy okres gwarancji ale nie dłuższy niż 60 miesięcy otrzyma maksymalnie 40 pkt. natomiast wykonawca który zaproponuje wymagany okres gwarancji (36 miesięcy) otrzyma 0 pkt

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92500,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171043,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92500,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowe i Budowlane ALKOP Aleksander Lachor

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371052555

7.3.3) Ulica: Kłodne 141

7.3.4) Miejscowość: Męcina

7.3.5) Kod pocztowy: 34-654

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92500,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane