Opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej z podziałem na sześć części:
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088575
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-21 10:27
- Lokalizacja
- Sulęcin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 4290066215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
"MABUD" BIURO USŁUG DLA BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
98 277 PLNKAROL KOBIELAZielona Góra, PL
22 017 PLN"MABUD" BIURO USŁUG DLA BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
31 980 PLN"MABUD" BIURO USŁUG DLA BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
98 277 PLNSZYMON KORDEKBydgoszcz, PL
24 477 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.