Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV oświetleniowej na trasie Łobez - Dalno
Gmina Łobez
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00091337
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00091337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-23 10:31
- Lokalizacja
- Łobez, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b951a457-bc6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8540021978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00091337 z dnia 2021-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV oświetleniowej na trasie Łobez - Dalno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobez
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości
1.5.2.) Miejscowość: Łobez
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 915790447
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lobez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lobez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lobez.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV oświetleniowej na trasie Łobez - Dalno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b951a457-bc6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007042/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV ośwoetleniowej na trasie Łobez - Dalno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062514/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV oświetleniowej na trasie Łobez - Dalno gmina Łobez. Roboty budowalne będą prowadzone na trasie Łobez – Dalno na działce stanowiącą drogę wojewódzka nr 23/4 obręb 2 m. Łobez, oraz drogę gminną nr 9, 35, 11/37 obręb Dalno, gmina Łobez. Zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
a. wykonanie linii kablowej
b. ustawienie słupów oświetleniowych na fundamentach
c. montaż opraw LED
d. montaż szaf oświetleniowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Projekt Budowlany stanowiący załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zmawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnił przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia.Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia kwotę 400.000,00 zł. , natomiast najniższy koszt z ofert nie podlegających odrzuceniu wynosił 496.059,00 zł. co znacząco przekracza możliwości sfinansowania przedmiotowego zadania.
| 2021-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |