„Przebudowa i remont drogi powiatowej Nr 0098 T Solec-Zdrój – Wełnin oraz drogi powiatowej Nr 0103 T Stopnica – Solec Zdrój – Zielonki – Ludwinów – Błotnowola”
Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088957
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00088957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-21 12:50
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cebad4d-b936-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 299943882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00088957 z dnia 2021-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i remont drogi powiatowej Nr 0098 T Solec-Zdrój – Wełnin
oraz drogi powiatowej Nr 0103 T Stopnica – Solec Zdrój – Zielonki – Ludwinów – Błotnowola”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wełecz 146
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.gadek@pzd.busko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.busko.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://pzdbusko.topbip.pl/przetargi.php1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i remont drogi powiatowej Nr 0098 T Solec-Zdrój – Wełninoraz drogi powiatowej Nr 0103 T Stopnica – Solec Zdrój – Zielonki – Ludwinów – Błotnowola”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cebad4d-b936-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014722/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu w obrębie pasa drogi powiatowej nr 0098T Solec – Zdrój – Wełnin na odcinku ul. Kościuszki pomiędzy ul. Partyzantów a ul. Krakowską w Solcu – Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059867/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 261.2.PN.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 127025,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na Przebudowie i remoncie drogi powiatowej Nr 0098 T Solec-Zdrój – Wełnin oraz drogi powiatowej Nr 0103 T Stopnica – Solec Zdrój – Zielonki – Ludwinów – Błotnowola.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) remont chodnika:
- rozbiórka istniejącego krawężnika- 42,00 mb
- rozbiórka istniejących obrzeży - 246,00 mb
- rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej - 290,00 m2
- ustawienie krawężnika na ławie betonowej - 42,00 mb
- ustawienie obrzeży betonowych 100 x 20 x 6 - 246,00 mb
- uzupełnienie podbudowy pod nawierzchnię chodnika materiałem kamiennym — 180,00 m2
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej grubości 3 cm pod nawierzchnię chodnika - 290,00 m2
- wykonanie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm - 290,00 m2
2) wykonanie krawężnika wraz z opaską po prawej stronie drogi na długości 285,00 mb:
- wykonanie koryta pod krawężnik i opaskę gł. 0,20 m — 202,00 m2
- ustawienie krawężnika betonowego 15 x 30 x 100 cm, na ławie betonowej z oporem 285,00 m
- wykonanie podbudowy z kruszywa pod opaskę gr. 12 cm — 430,00 m2
- ustawienie obrzeży betonowych 100 x 20 x 6 - 285,00 mb
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej grubości 3 cm pod nawierzchnię opaski - 430,00 m2
- wykonanie nawierzchni opaski z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm - 430,00 m2
3) wykonanie ciągu pieszo-jezdnego o długości 79,90 mb:
- wykonanie koryta pod ciąg pieszo-jezdny gł. 0,25 m — 360,00m2
- ustawienie obrzeży betonowych 100 x 30 x 8 - 160,00 mb
- wykonanie podbudowy z kruszywa ciąg pieszo-jezdny gr. 15 cm — 320,00 m2
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej grubości 3 cm pod nawierzchnię ciągu - 320,00 m2
- wykonanie nawierzchni ciągu z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm — 320,00 m2
4) wykonanie chodnika o długości 23,23 mb:
- wykonanie koryta pod chodnik gł. 0,20 m — 51,00 m2
- ustawienie obrzeży betonowych 100 x 20 x 6 - 47,00 mb
- wykonanie podbudowy z kruszywa pod chodnik gr. 10 cm — 47,00 m2
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej grubości 3 cm pod nawierzchnię chodnika - 47,00 m2
- wykonanie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm — 47,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) Zamawiający informuje,że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego ceny najkorzystniejszej oferty przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262202,91 PLN
| 2021-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |