„Dostawa wraz z montażem kompletnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli zlokalizowanego przy ul. Moniuszki 3B”
POWIAT NOWOSOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00088684
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00088684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-06-21 11:10
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ac5af11-a813-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9251972202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00088684 z dnia 2021-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa wraz z montażem kompletnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli zlokalizowanego przy ul. Moniuszki 3B”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MONIUSZKI 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 684586800
1.5.8.) Numer faksu: 684586831
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nowosolski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nowosolski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_nowasol1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa wraz z montażem kompletnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli zlokalizowanego przy ul. Moniuszki 3B”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ac5af11-a813-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000968/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego ul. Moniuszki 3B w Nowej Soli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042687/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.272.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195121,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wraz z montażem kompletnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli zlokalizowanego przy
ul. Moniuszki 3B”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Klimatyzację należy zamontować na 3 kondygnacjach budynku w pokojach Starostwa Powiatowego w Nowej Soli (35 szt.) oraz agregaty na zewnątrz budynku (2 szt.)
2) Wymagania techniczne jednostek naściennych:
a. klimatyzator ścienny - funkcja chłodzenia,
b. minimalna wydajność chłodzenia jednostki wewnętrznej 2,5 kW,
c. sterowanie urządzeń klimatyzacyjnych: manualne i pilotem bezprzewodowym,
d. urządzenia winny spełniać normy polskie i europejskie, posiadać wymagane atesty
i certyfikaty oraz być dopuszczone do obrotu i stosowania.
3) Czynności do wykonania przez dostawcę urządzeń: Prace obejmują wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli wraz z niezbędnymi urządzeniami infrastruktury technicznej
w szczególności:
a. wykonanie przebić przez przegrody budowlane,
b. wykonanie podstawy z betonu pod agregaty na zewnątrz budynku wraz
z ogrodzeniem,
c. montaż jednostki zewnętrznej (agregatów instalacji klimatyzacyjnej - 2 szt.),
d. montaż jednostek wewnętrznych (35 szt.),
e. montaż instalacji technicznej,
f. wypełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym,
g. wykonanie połączeń elektrycznych jednostki wewnętrznej z jednostką zewnętrzną,
h. wykonanie zasilania elektrycznego, wykonanie bezpiecznikowych zabezpieczeń do zasilania urządzeń,
i. dokonanie pomiarów wykonanej instalacji elektrycznej potwierdzonych stosownym protokołem.
4) Do wglądu w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli:
a) Rysunek sytuacyjny pomieszczeń z rozmieszczeniem klimatyzatorów;
b) Projekt instalacji agregatów na zewnątrz budynku;
c) Pozwolenie na budowę podstawy pod agregaty;
5) Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone
w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz
w projekcie umowy stanowiącymi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 280 939,01 zł i przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 240.000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280939,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280939,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |