„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Nowodworze wraz z budową przydomowych oczyszczalni ścieków w rozproszonej zabudowie Gminy Nowodwór”.
Gmina Nowodwór
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00089072
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00089072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-21 13:25
- Lokalizacja
- Nowodwór, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ffc753e-af32-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5060082406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089072 z dnia 2021-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Nowodworze wraz z budową przydomowych oczyszczalni ścieków w rozproszonej zabudowie Gminy Nowodwór”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowodwór
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowodwór 71A
1.5.2.) Miejscowość: Nowodwór
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-503
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818661018
1.5.8.) Numer faksu: 818661019
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowodwor-ebiuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugnowodwor.e-biuletyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Nowodworze wraz z budową przydomowych oczyszczalni ścieków w rozproszonej zabudowie Gminy Nowodwór”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ffc753e-af32-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001666/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa stacji uzdatniania wody.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051268/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP 271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1386921,93 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa stacji uzdatniania wody w Nowodworze”, zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym i przedmiarem robót obejmująca między innymi:• kompleksowe zaprojektowanie przebudowy obiektów, urządzeń oraz dobór technologii z uwzględnienie specjalnych warunków czynnego obiektu/ szczegółowe etapowanie/ ;
• uzyskanie wszystkich pozwoleń na realizację i innych niezbędnych uzgodnień;
• zautomatyzowanie stacji uzdatniania wody, w której zainstalowane
będą wszystkie urządzenia technologiczne (filtry, pompy, aeratory itp.) oraz rozdzielnia
elektryczna i sterownicza wraz z agregatem prądotwórczym;
• budowę dodatkowego zbiornika wody czystej w celu wyrównania nierównomierności rozbiorów w ciągu doby oraz na potrzeby p/poż. i płukania filtrów;
• przebudowę odstojnika popłuczyn z zastosowaniem retencjonowania /drenowanie/;
• budowę neutralizatora ścieków chlorowych;
• montaż instalacji fotowoltaicznej -dodatkowego źródła energii zasilającego SUW;
• przebudowę i synchronizację współpracy z innymi gminnymi systemami SUW
• termomodernizację i kompleksową przebudowę budynku stacji,
• budowę nawierzchni dróg i chodników oraz wymianę ogrodzenia strefy ochronnej;
• sieci elektryczne i sterownicze (do dwóch studni) ,odgromowe, przepięciowe i in.;
• instalacje elektryczne, sterownicze oraz wentylacyjne;
• zainstalowanie nowych pomp głębinowych z uzbrojeniem i przebudową obudów studni;
• monitoring kontrolny i ochronny stacji wodociągowej;
• wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
• wymiana posadzek i podłoży
• wymiana konstrukcji dachowej
• wymiana pokrycia dachowego wraz z systemem wody opadowej
• wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ścian fundamentowych
• wykonaniu izolacji termicznej ścian zewnętrznych budynku
• wykonaniu wewnętrznych utwardzeń z kostki betonowej
• przebudowie instalacji sanitarnej wewnętrznej bytowej
• przebudowie instalacji elektrycznej wewnętrznej
• wykonanie ogrodzenia działki
• ukształtowaniu i wykonaniu terenów zielonych na działce
• szczegółową koncepcję technologiczną należy uzgodnić z Zamawiającym przed przystąpieniem do opracowania projektu budowlano-wykonawczego.
• projekt budowlano-wykonawczy należy opracować zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo Budowlane oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 02.09.2004r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, wykonany w oparciu o aktualną mapę i inwentaryzację własną urządzeń.
• Wykonać inne opracowania wymagane dla uzyskania pozwolenia na realizację i innych niezbędnych uzgodnień
• wykonać dokumentację wykonawczą dla celów realizacji inwestycji
• należy wykonać dokumentację powykonawczą, ze szkicami powykonawczymi i protokołami robót
• należy przedłożyć dokumentację techniczno – ruchową zastosowanych urządzeń, zatwierdzenia UDT
• należy przedłożyć instrukcję BHP
• należy przedłożyć instrukcję eksploatacji i rozruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
32260000-3 - Urządzenia do przesyłu danych
45000000-7 - Roboty budowlane
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45232460-4 - Roboty sanitarne
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45259900-6 - Modernizacja zakładów
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 1295055,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w rozproszonej zabudowie Gminy Nowodwór”, zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym obejmująca między innymi:• projekt, pozwolenia, uzgodnienia i budowę 5 szt. biologicznych oczyszczalni ścieków z podłączeniem instalacji kanalizacji z budynku, odprowadzeniem ścieków oczyszczonych, zasilaniem elektrycznym, rozruchem technicznym i technologicznym, wykonaniem dokumentacji powykonawczej.
• Wykonawca sporządzi dokumenty według formuły „PiB” (projektuj i buduj)
• szczegółową koncepcję technologiczną należy uzgodnić z Zamawiającym przed przystąpieniem do opracowania projektu budowlano-wykonawczego.
• projekt budowlano-wykonawczy należy opracować zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo Budowlane oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 02.09.2004r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, wykonany w oparciu o aktualną mapę i inwentaryzację własną urządzeń.
• Wykonać inne opracowania wymagane dla uzyskania pozwolenia na realizację i innych niezbędnych uzgodnień
• wykonać dokumentację wykonawczą dla celów realizacji inwestycji
• należy wykonać dokumentację powykonawczą, ze szkicami powykonawczymi i protokołami robót
• należy przedłożyć dokumentację techniczno – ruchową zastosowanych urządzeń, zatwierdzenia UDT
• należy przedłożyć instrukcję BHP
• należy przedłożyć instrukcję eksploatacji i rozruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232460-4 - Roboty sanitarne
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 91866,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1838850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2444994,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożenia oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |