Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dla dzieci i rodziców w projekcie: „Placówka wsparcia dziennego Cieszynka”.
Gmina Człopa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00090097
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-22 11:23
- Lokalizacja
- Człopa, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7651602873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
8 przyznanych
EDUCAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
44 800 PLNEDUCAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
44 800 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
14 784 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
9966,88 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
5376 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
2240 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
2240 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
5264 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.