„Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynków dydaktycznych I Liceum Ogólnokształcącego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie”.
Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Brzozowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00195269
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00195269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-17 08:35
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be316913-e6e6-4d88-9968-f6b87e1c30b3
- Identyfikator
- 6861669334
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Malowanie dachówRoboty murarskieIzolacja cieplna
Wykonawcy
2 przyznane
PPHU TRAK-BUD scBrzozów, PL · lot 0
303 461,54 PLNADAM PIĄTKIEWICZWysowa Zdrój, PL · lot 1
64 990 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00195269 z dnia 2025-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynków dydaktycznych I Liceum Ogólnokształcącego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Brzozowie
1.3.) Oddział zamawiającego: PZEAS Brzozów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180506949
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134344212
1.5.8.) Numer faksu: 134344212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzeas@powiatbrzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzeas.powiatbrzozow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10763791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynków dydaktycznych I Liceum Ogólnokształcącego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be316913-e6e6-4d88-9968-f6b87e1c30b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00138801/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynków dydaktycznych I Liceum Ogólnokształcącego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00145740
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB. 261.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 1: Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynku dydaktycznego I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie niżej wymienionych robót budowlanych:
1) Rozbiórka istniejących zdeformowanych czap betonowych.
2) Rozbiórka/wymiana istniejących 2 warstw cegieł na kominach.
3) Wykonanie nowych czap żelbetowych.
4) Docieplenie trzonów kominowych warstwą wełny mineralnej/skalnej.
5) Kompleksowe wykonanie obróbek blacharskich czap kominowych.
6) Montaż wywietrzaków dachowych oraz kratek (siatek) zabezpieczających.
7) Oczyszczenie powierzchni dachu oraz usunięcie zanieczyszczeń i starej farby.
8) Odtłuszczenie powierzchni środkiem, zawierającym rozpuszczalniki.
9) Malowanie docelowe całej powierzchni dachu, rynien oraz obróbek blacharskich
10) Malowanie kominów farbą silikonową fasadową.
11) Wymiana okienek w lukarnach dachowych.
PRACE NALEŻY WYKONYWAĆ SYSTEMEM ALPINISTYCZNYM
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa - Projekt techniczny;
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Przedmiar robót – z zastrzeżeniem, że ma on jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy go traktować w
sposób pomocniczy do Dokumentacji projektowej i STWiORB, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się
na przedmiot zamówienia;
4) Projekt umowy – Zał. Nr 6.1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261221-9 - Malowanie dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.5.) Wartość części: 300000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr 2. Remont pokrycia dachu oraz kominów wentylacyjnych budynku dydaktycznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie niżej wymienionych robót budowlanych:
1) Kompleksowe wykonanie obróbek blacharskich czap kominowych.
2) Montaż wywietrzaków dachowych oraz kratek (siatek) zabezpieczających.
3) Oczyszczenie powierzchni dachu oraz usunięcie zanieczyszczeń i starej farby.
4) Odtłuszczenie powierzchni środkiem, zawierającym rozpuszczalniki.
5) Malowanie docelowe całej powierzchni dachu, rynien oraz obróbek blacharskich
6) Malowanie kominów farbą silikonową fasadową.
PRACE NALEŻY WYKONYWAĆ SYSTEMEM ALPINISTYCZNYM
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa - Projekt techniczny;
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Przedmiar robót – z zastrzeżeniem, że ma on jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy go traktować w
sposób pomocniczy do Dokumentacji projektowej i STWiORB, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się
na przedmiot zamówienia;
4) Projekt umowy – Zał. Nr 6.2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261221-9 - Malowanie dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303461,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307992,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303461,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU TRAK-BUD sc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 38626631
7.3.3) Ulica: Kościuszki 25
7.3.4) Miejscowość: Brzozów
7.3.5) Kod pocztowy: 36-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303461,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93820,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64990,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALP-LIN Adam Piątkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120989096
7.3.3) Ulica: Wysowa-Zdrój 337
7.3.4) Miejscowość: Wysowa-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 38-316
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64990,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |