Przebudowa drogi gminnej(wewnętrznej) w m. Serniki - ul. Słoneczna
GMINA SERNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00089924
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00089924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-22 10:26
- Lokalizacja
- Serniki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3e64e6c-a7e9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7141912014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089924 z dnia 2021-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej(wewnętrznej) w m. Serniki - ul. Słoneczna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SERNIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1A
1.5.2.) Miejscowość: Serniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 818550450
1.5.8.) Numer faksu: 818550456
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@serniki.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugserniki.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugserniki.e-biuletyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej(wewnętrznej) w m. Serniki - ul. Słoneczna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3e64e6c-a7e9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003308/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w m. Serniki, ul. Słoneczna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042225/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej (wewnętrznej) w m. Serniki – ul. Słoneczna. 1. Parametry charakterystyczne drogi, funkcja drogi – droga wewnętrzna, prędkość projektowana – Vp = 30 km/h, kategoria ruchu – KR1, przekrój poprzeczny – droga jednojezdniowa jednopasowa, szerokość pasa ruchu – 3,5m, długość przebudowywanego odcinka – 114,45m, szerokość umocnionych poboczy – 2x0,75m, pochylenie poprzeczne jezdni – daszkowe 2% w kierunku krawędzi jezdni, szerokość zasadnicza jezdni 3,50 m, pochylenie poboczy 6% od krawędzi jezdni. 2.Konstrukcja jezdni: warstwa ścieralna, kostka brukowa betonowa gr. 8 cm, kolor szary, grubość warstwy - 8cm, podsypka cementowo-piaskowa 1:4, grubość warstwy – 4 cm, podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,5m, grubość warstwy – 15 cm, podbudowa pomocnicza z kruszywa stabilizowanego cementem o Rm = 5 MPa, grubość warstwy – 15 cm, podłoże gruntowe G1. 3.Rodzaj warstwy konstrukcyjnej: kruszywo łamane 4-31,5mm stabilizowane mechanicznie, grubość warstwy – 15 cm, kruszywo łamane 31,5/63 mm stabilizowane mechanicznie, grubość warstwy – 25cm, podłoże gruntowe G1. Zakres robót, które należy wykonać w ramach przedmiotowego zadania obejmował będzie następujący asortyment: roboty przygotowawcze, wdrożenie czasowej organizacji ruchu; usunięcie warstwy ziemi urodzajnej; roboty rozbiórkowe; budowę przepustu na włączeniu do drogi powiatowej; umocnienie wlotu i wylotu przepustu brukowcem na zaprawie cementowej; wykonanie koryta pod konstrukcję jezdni poboczy i zjazdów; wykonanie podbudowy jezdni; wykonanie nawierzchni jezdni; umocnienie poboczy i zjazdów kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie; wykonanie oznakowania zgodnie z projektem Stałej Organizacji Ruchu; prace porządkowe i wykończeniowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. składają się na niego następujące dokumenty: 1)dokumentacja projektowa, 2)szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (SSTWiOR), 3)przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90418,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134756,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90418,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SISBUD Jerzy Muszyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141804922
7.3.3) Ulica: Szczekarków 42a
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90418,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |