Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Akademii Morskiej w Szczecinie BZP-AZ/262-19/21
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00089833
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-22 09:51
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Monitory ekranowe
Wykonawcy
4 przyznane
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
908,97 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
908,97 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
908,97 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
908,97 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.