Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: Poprawa efektywności energetycznej w mieszkalnych budynkach komunalnych w Rydułtowach - etap IV
Miasto Rydułtowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00089948
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-22 10:34
- Lokalizacja
- Rydułtowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6471017693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
STUDIO ARCHITEKTURY GAMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
39 360 PLNSTUDIO ARCHITEKTURY GAMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
39 360 PLNSTUDIO ARCHITEKTURY GAMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
39 360 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.