Przeprowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku, polegających na wykonaniu remontu sieni i klatki schodowej budynku przy ul. Hugona Kołłątaja 32 we Wrocławiu

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY UL.KOŁŁĄTAJA 32

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00089619
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00089619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-22 08:08
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84b2e8ac-c31c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8971641668
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089619 z dnia 2021-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku, polegających na wykonaniu remontu sieni i klatki schodowej budynku przy ul. Hugona Kołłątaja 32 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY UL.KOŁŁĄTAJA 32

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932179463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Śląskich 5 lokal 703

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-332

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 344 81 53, 71 344 22 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wro-dom@wro-dom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wro-dom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wro-dom.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html, www.wro-dom.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wspólnota Mieszkaniowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wspólnota Mieszkaniowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku, polegających na wykonaniu remontu sieni i klatki schodowej budynku przy ul. Hugona Kołłątaja 32 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84b2e8ac-c31c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072666/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRO-DOM/5/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku,
polegających na wykonaniu remontu sieni i klatki schodowej budynku przy ul. Hugona Kołłątaja
32 we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków
Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
2021-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane