„Remont leśniczówki Sworzyce”

PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grodzisk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00089898
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00089898/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-22 10:17
Lokalizacja
Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95370fb9-c430-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7880014528
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyOchrona odgromowaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089898 z dnia 2021-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont leśniczówki Sworzyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grodzisk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630012930

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lasówki 1

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-065

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: tel. 61 44-45-301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grodzisk@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodzisk.poznan.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_poznan/nadl_grodzisk/zamowienia_publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont leśniczówki Sworzyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95370fb9-c430-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089898

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00068522/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont budynku leśniczówki Sworzyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00073039/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie leśniczówki Sworzyce, nr działki 5032/5.

Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:
a) wzmocnienie ław fundamentowych,
b) roboty remontowe kotłowni,
c) remont okapu połaci dachowej,
d) modernizacja elewacji
e) remont przydomowej oczyszczalni ścieków.
4.2. Roboty zostaną wykonane zgodnie z warunkami prowadzonego postępowania, w tym Projektowanymi Postanowieniami Umowy załącznik nr 9 do SWZ, Projektem Wykonawczym załącznik nr 10 SWZ, przedmiarem robót załącznik nr 11 SWZ oraz Szczegółową Specyfikacją Techniczną załącznik nr 12 do SWZ, ofertą wykonawcy, obowiązującymi przepisami, polskimi normami budowlanymi, sztuką budowlaną, Ustawą - Prawo Budowlane i zasadami wiedzy technicznej oraz należytą starannością w ich wykonywaniu, bezpieczeństwem, dobrą jakością i właściwą organizacją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”. W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. 18.06.2021 r. godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty (brak ofert). W związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu.
2021-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane