„Docieplenie budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępiu”
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KĘPIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00089744
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00089744/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-22 09:15
- Lokalizacja
- Kępie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21c322c6-9382-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6591547175
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089744 z dnia 2021-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Docieplenie budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępiu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KĘPIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368940531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 16
1.5.2.) Miejscowość: Kępie
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-241
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sds@kozlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sdskepie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/sdskepie,m,379411,ogloszenia.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Docieplenie budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępiu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21c322c6-9382-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089744
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00026701/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Docieplenie budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027170/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 792058,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest docieplenie budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępiu.
Zakres zamówienia:
a) dociepleniu ścian,
b) dociepleniu cokołu
c) wykonaniu opaski wokół budynku,
d) dociepleniu dachu
e) remoncie rynien i kominów budynku
f) wymianie okien piwnic, klatek schodowych i piętra
g) budowie dojazdu od bramy do projektowanych miejsc postojowych
h) budowie 10 miejsc postojowych
i) budowie chodników do wejść do budynku
Budynek mieści się w miejscowości Kępie w gminie Kozłów, na działce nr 2051/2. Jest budynkiem po
nieczynnej Szkole Podstawowej.
Parametry techniczno-budowlane budynku:
• Wysokość budynku: 11,59m
• Ilość kondygnacji naziemnych : 2
• Podpiwniczenie: w centralnej części budynku.
• Bryła budynku oparta jest na rzucie prostokąta o wymiarach:
- szerokość elewacji frontowej budynku: 35,45m (elewacja podłużna)
- szerokość elewacji bocznej budynku: 12,20m (elewacja boczna)
- kąt nachylenia dachu: dach czterospadowy kopertowy o kącie nachylenia ok. 25 °
• Powierzchnia zabudowy: 432m2 (nie zmieni się)
• Powierzchnia użytkowa: 785m2
• Powierzchnia całkowita: 970m2
• Kubatura: 4420m3
• Kategoria zagrożenia ludzi: ZL-II.
• Klasa odporności pożarowej budynku: D
- konstrukcja główna budynku (ściany): R30
- konstrukcja dachu: bez wymagań
- strop REI 30
- ściana zewnętrzna: EI 30
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112500-0 - Usuwanie gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262300-4 - Betonowanie
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w specyfikacji warunków zamówienia załączył informację „Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu”Część robót wymaganych do wykonania była umieszczona jedynie w załączonym przez Zamawiającego na stronie przedmiarze.
W związku z powstałymi rozbieżnościami pomiędzy SWZ a dokumentacją oferty złożone w postępowaniu są nieporównywalne.
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożlwiająca zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2021-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |