Remont dróg gminnych na terenie gminy Grodzisko Dolne w roku 2021

Gmina Grodzisko Dolne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00094531
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00094531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-25 08:34
Lokalizacja
Grodzisko Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16b99d8d-bd3d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8161570014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Spółdzielnia Usług Drogowo - Rolniczych w Grodzisku DolnymGrodzisko Dolne 125c, PL · lot 0
457 076,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00094531 z dnia 2021-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych na terenie gminy Grodzisko Dolne w roku 2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodzisko Dolne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodzisko Dolne 125a

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisko Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-306

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: (017)2428265

1.5.8.) Numer faksu: (017)24 36 038

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@grodziskodolne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziskodolne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://grodziskodolne.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych na terenie gminy Grodzisko Dolne w roku 2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16b99d8d-bd3d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003747/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dróg gminnych na terenie gminy Grodzisko Dolne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063840/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 529581,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przebudowa i remont dróg gminnych na terenie gminy Grodzisko Dolne w roku 2021 i w tym :

- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Chodaczów
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Laszczyny
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Nowe Grodzisko
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Podlesie
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Zmysłówka
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Wólka Grodziska
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Grodzisko Górne
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Grodzisko Dolne
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Grodzisko Dolne – Miasto
- przebudowa i remont dróg gminnych na terenie sołectwa Opaleniska
- roboty remontowe koparko – ładowarką na terenie gminy Grodzisko Dolne

Szczegółowy zakres zadania określa przedmiar robót.

2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny przedmiot: 45233142-6 roboty w zakresie naprawy dróg
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
5. Zamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 457076,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457076,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 457076,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Usług Drogowo - Rolniczych w Grodzisku Dolnym

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 816001805

7.3.3) Ulica: Grodzisko Dolne

7.3.4) Miejscowość: Grodzisko Dolne 125c

7.3.5) Kod pocztowy: 37-306

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 457076,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane