Poprawa bezpieczeństwa dróg powiatowych na terenie Powiatu Wrocławskiego polegająca na montażu i wymianie stalowych barier drogowych na terenie ODM i ODS w podziale na 2 zadania Mirosławicach

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00089962
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00089962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-22 10:38
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ea5522c-bc8f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweInstalowanie urządzeń ochronnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00089962 z dnia 2021-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa dróg powiatowych na terenie Powiatu Wrocławskiego polegająca na montażu i wymianie stalowych barier drogowych na terenie ODM i ODS w podziale na 2 zadania Mirosławicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 071/7222066

1.5.8.) Numer faksu: 071/7221706

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa dróg powiatowych na terenie Powiatu Wrocławskiego polegająca na montażu i wymianie stalowych barier drogowych na terenie ODM i ODS w podziale na 2 zadania Mirosławicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ea5522c-bc8f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000770/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa bezpieczeństwa dróg powiatowych na terenie powiatu wrocławskiego polegająca na montażu i wymianie stalowych barier drogowych na terenie działania ODM i ODS w podziale na 2 zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062726/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.ZP.272.19.2021.II.DT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250438,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1 – Montaż i wymiana stalowych barier drogowych na terenie działania Obwodu Drogowego
w Mirosławicach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

4.5.5.) Wartość części: 182705,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 – Montaż i wymiana stalowych barier drogowych na terenie działania Obwodu Drogowego
w Sulimowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

4.5.5.) Wartość części: 67733,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dokonując czynności badania oferty nieodrzuconej, złożonej przez wykonawcę TB INFRA Mariusz Życiński z siedzibą w Katowicach oraz fakt, iż jego oferta na zadanie 1 i zadanie 2 znacznie przewyższa środki zabezpieczone przez Zamawiającego na realizację w/w zadania, tj.: łącznie na dwa zadania o 122 582,91 zł brutto, a także brak dysponowania dodatkowymi środkami finansowymi, które mógłby Zamawiający przeznaczyć na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, powodują, że postępowanie należy unieważnić, a przesłanki art. 255 pkt. 3) Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dokonując czynności badania oferty nieodrzuconej, złożonej przez wykonawcę TB INFRA Mariusz Życiński z siedzibą w Katowicach oraz fakt, iż jego oferta na zadanie 1 i zadanie 2 znacznie przewyższa środki zabezpieczone przez Zamawiającego na realizację w/w zadania, tj.: łącznie na dwa zadania o 122 582,91 zł brutto, a także brak dysponowania dodatkowymi środkami finansowymi, które mógłby Zamawiający przeznaczyć na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, powodują, że postępowanie należy unieważnić, a przesłanki art. 255 pkt. 3) Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości

2021-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane