PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ PAWILONU A ORAZ CZĘŚCI INFRASTRUKTURY ENERGETYCZNEJ JEDNOSTKI W CELU UTWORZENIA PRACOWNI RTG ORAZ ZAKUP, MONTAŻ I URUCHOMIENIE NOWEGO, CYFROWEGO APARATU RTG W AŚ W KIELCACH

Areszt Śledczy w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00090464
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00090464/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-22 13:19
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f93da72-bd5f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9590830522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychAparatura rentgenowskaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty instalacyjne w budynkachUsługi instalowania sprzętu obrazującego

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Państwowe ROBUT w Nowym WiśniczuNowy Wiśnicz, PL · lot 0
899 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00090464 z dnia 2021-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ PAWILONU A ORAZ CZĘŚCI INFRASTRUKTURY ENERGETYCZNEJ JEDNOSTKI W CELU UTWORZENIA PRACOWNI RTG ORAZ ZAKUP, MONTAŻ I URUCHOMIENIE NOWEGO, CYFROWEGO APARATU RTG W AŚ W KIELCACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zagnańska 155

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-563

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 331 40 91

1.5.8.) Numer faksu: 41 331 44 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_kielce@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zp.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zp.sw.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ PAWILONU A ORAZ CZĘŚCI INFRASTRUKTURY ENERGETYCZNEJ JEDNOSTKI W CELU UTWORZENIA PRACOWNI RTG ORAZ ZAKUP, MONTAŻ I URUCHOMIENIE NOWEGO, CYFROWEGO APARATU RTG W AŚ W KIELCACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f93da72-bd5f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090464

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017085/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ PAWILONU A ORAZ CZĘŚCI INFRASTRUKTURY ENERGETYCZNEJ JEDNOSTKI

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064350/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 899500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1. przebudowa pomieszczeń pawilonu A oraz części infrastruktury energetycznej jednostki w celu utworzenia pracowni RTG w Areszcie Śledczym w Kielcach.
Realizacja zadania polega na:
przebudowie rozdzielni głównej niskiego napięcia (nn) jednostki AŚ w Kielcach,
wykonaniu nowego przyłącza energetycznego od ww. wymienionej rozdzielni nn do pawilonu B (odcinek ok. 115 mb. kabla),
wykonaniu opracowania projektowego wraz z uzgodnieniami na przebudowę i adaptację pomieszczeń w pawilonie A w celu utworzenia pracowni RTG, oraz uzyskanie od właściwego terenowo państwowego wojewódzkiego inspektora sanitarnego zezwolenia na uruchomienie i stosowanie nowego aparatu RTG w diagnostyce medycznej w Areszcie Śledczym w Kielcach,
przebudowie i adaptacji pomieszczeń znajdujących się w pawilonie A na potrzeby utworzenia w nich pracowni RTG oraz uruchomieniu i stosowaniu w nich nowego, cyfrowego aparatu RTG.
2. dostawa, montaż i uruchomienie nowego, cyfrowego aparatu RTG w utworzonej pracowni RTG w Areszcie Śledczym w Kielcach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33111000-1 - Aparatura rentgenowska

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

51411000-6 - Usługi instalowania sprzętu obrazującego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 899500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Państwowe ROBUT w Nowym Wiśniczu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-00-37-33

7.3.4) Miejscowość: Nowy Wiśnicz

7.3.5) Kod pocztowy: 32-720

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane