Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom

GMINA WOLBROM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00195427
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00195427/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-17 09:14
Lokalizacja
Wolbrom, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a72a679-3d57-46a5-9c20-40e166603714
Identyfikator
6372003423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieRoboty izolacyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty przy wznoszeniu rusztowańIzolacja cieplnaTynkowanieBetonowanie bez zbrojeniaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty malarskieRoboty w zakresie okładaniaKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00195427 z dnia 2025-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBROM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umigwolbrom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolbrom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1071533

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a72a679-3d57-46a5-9c20-40e166603714

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195427

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057743/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 2025.Adaptacja budynku gminnego w Porębie Dzierżnej na dzienny dom seniora

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie objęte wsparciem z Funduszy europejskich dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej; Działanie: Opieka nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu; Fundusz Sprawiedliwej Transformacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138936

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3176887,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom”.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy pomieszczeń oraz instalacji budynku byłej szkoły w Porębie Dzierżnej na potrzeby dziennego domu pomocy społecznej, rozbudowa budynku o zabudowany taras, rozbudowa i przebudowa dojść, dojazdów i stanowisk postojowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45442100-8 - Roboty malarskie

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom” zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320/ ze względu na to, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4164743,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7859700,00 PLN

2025-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane