Przebudowa drogi powiatowej 1020D na odcinku od m. Nielubia do m. Żukowice

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00090799
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00090799/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-22 15:15
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc6d519a-b9fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogów, PL · lot 0
2 383 153,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00090799 z dnia 2021-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 1020D na odcinku od m. Nielubia do m. Żukowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767282816

1.5.8.) Numer faksu: 767282816

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej 1020D na odcinku od m. Nielubia do m. Żukowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc6d519a-b9fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090799

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007794/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont drogi powiatowej Powiatu Głogowskiego nr 1020D

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061879/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.04.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2438588,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1020D na odcinku od m. Nielubia do m. Żukowice”.

2. Zakres robót lub usług obejmuje w szczególności:
1) Przebudowę nawierzchni drogi powiatowej nr 1020 D na odcinku od m. Nielubia do m. Żukowice – Przebudowa nawierzchni drogi o długości 4100,00 mb, szerokości 6,0 - 6,5 m wraz ze zjazdami, chodnikami, zatokami autobusowymi, poboczem, odmuleniem rowów przydrożnych oraz oznakowaniem pionowym i poziomym. Zakres realizowany w oparciu o zgłoszenie robót budowlanych na działkach 26/1, 136, 137, 729/1, 730 położonych w obrębach 0007 Kamiona, 0010 Nielubia i 0014 Żukowice, jedn. ewid. 020306_2 Żukowice.
2) Budowę chodnika o łącznej długości 290 m i szerokości 2,0 m wraz z brakującymi zjazdami indywidualnymi i publicznymi oraz dojściami do posesji oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej odwadniającej. Zakres realizowany w oparciu o uzyskaną decyzję Nr 1.2019 o zezwoleniu
na realizację inwestycji drogowej na działkach nr ewid. 26/1, 216, 218, 224, 461, 462, 214/1, obręb 0010 Nielubia, jedn. ewid. Gmina Żukowice.
3. Realizowane roboty w zakresie: robót pomiarowych i rozbiórkowych, wykonania koryt, frezowania korekcyjnego, wymiany podbudowy jezdni i zjazdów, wykonania stabilizacji betonowej oraz podbudowy, ustawienia krawężników, wykonania nawierzchni z kostki betonowej, wykonania przekładek nawierzchni zjazdów, zatok i chodników z kostki betonowej, wykonania ścinki poboczy, wykonania poboczy, odmulenia rowów, skropienia nawierzchni asfaltowej, wykonania warstwy wyrównująco - profilującej oraz warstwy ścieralnej, robót ziemnych i montażowych dot. budowy sieci kanalizacji deszczowej.
4. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i uzyskania zatwierdzenia przez organ zarządzający drogami projektu czasowej organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2383153,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2383153,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2383153,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931939082

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 63

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty branży sanitarnej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2383153,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-17

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane