Bieżące naprawy i konserwacje leśnych dróg wewnatrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2021 roku

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00091391
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00091391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-23 10:51
Lokalizacja
Brynek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-807121cd-bec3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6450006767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ MIKABoronów, PL · lot 0
142 003,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00091391 z dnia 2021-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące naprawy i konserwacje leśnych dróg wewnatrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2021 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grabowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Brynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-690

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 285 74 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brynek@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brynek.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące naprawy i konserwacje leśnych dróg wewnatrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2021 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-807121cd-bec3-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00066122/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Bieżąca konserwacja leśnych dróg wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2021 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067225/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPN.270.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na konserwacji (utrzymaniu) dróg leśnych wewnątrzzakładowych. Na zakres zamówienia składają się następujące roboty:
- uzupełnianie ubytków w nawierzchni dróg – 3500 m2
- mechaniczne profilowanie nawierzchni dróg z uwałowaniem - 3500 m2
- remont przepustów o długości 7,5 mb i średnicy rury 60 cm z wykonaniem najazdu -5 szt

Do wykonania naprawy drogi należy używać kruszywa kamiennego stosując odpowiednio:
- kruszywo kamienne frakcji 31,5 – 63,0 mm
Dostarczone kruszywo musi posiadać atest dopuszczający do jego stosowania przy budowie dróg.
2. Roboty budowlane obejmować będą:
2.1. Bieżąca konserwacja dróg leśnych wewnątrzzakładowych polegająca na uzupełnieniu ubytków w nawierzchni drogi w ilości około 3500m². Zakres zadania obejmuje dowiezienie kruszywa jego rozplantowanie w miejscach uszkodzonych drogi i uwałowanie. Średnia warstwa kruszywa po uwałowaniu 15cm. Rozliczenie za wykonane roboty następować będzie na podstawie obmiaru wykonanych robót polegających na obmierzeniu powierzchni naprawionej drogi i średniej grubości warstwy na jednostkowej powierzchni. W celu pomierzenia grubości warstwy kruszywa Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania odkrywek we wskazanych przez komisję miejscach. Dla średniej grubości warstwy uwałowanego kruszywa 15 cm, przyjmuje się współczynnik 1,0 do stawki wynikającej z oferty Wykonawcy za 1 m². Każde zmniejszenie lub zwiększenie grubości warstwy uwałowanego kruszywa ( wynikające z potrzeb terenowych ) o 5 cm będzie skutkowało zmianą współczynnika o 0,2. Zwiększenie lub zmniejszenie będzie polegało na pomiarze grubości uwałowanej warstwy kruszywa, dokonaniu zaokrąglenia do pełnych 5 cm „w górę i w dół” (przy 2,5 cm w dół od 2,6 cm w górę )
2.2. Mechaniczne profilowanie dróg gruntowych polegające na wyrównaniu podłużnym drogi z nadaniem jezdni prawidłowych spadków o łącznej powierzchni ok. 3500 m². Roboty te wykonane zostaną równiarką samojezdną. Po wyrównaniu podłużnym odcinka drogowego należy go mechaniczne zagęścić walcem wibracyjnym samojezdnym o min. nacisku 10t.
2.3. Remont typowych przepustów na drogach leśnych w ilości 5 szt. Zakres zadania obejmuje remont przepustów fi 600 poprzez wymianę starych rur na rury żelbetowe typu Vipro lub równoważne np. Weholite SN8 wraz z wykonaniem uwałowanego najazdu z kamienia o szerokości 3,50 m na długości 15 m ( po 7,5 m z każdej strony przepustu ) o grubości uwałowanej warstwy kruszywa od 10 cm do 30 cm nad rurą. Całkowita grubość naziomu nad rurą ma wynosić nie mniej niż 50 cm. Ponadto na przyczółkach przepustu należy wykonać narzut kamienny luzem.
2.4. Przedmiar robót – służy tylko jako pomoc w określeniu ceny jednostkowej na wykonanie ww. robót.
Wszelkie prace związane z budową wykonane zostaną z zastosowaniem technologii jak najmniej uciążliwej dla otaczającego środowiska.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142003,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142003,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142003,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. DOMAX Arkadiusz Mika

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487

7.3.3) Ulica: Grabińska 8

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142003,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane