Opracowanie dok. projektowej wraz z budową drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w ciągu ulic: Andersena – Szwoleżerów – Stefczyka – Gajowa na odc. od ul. Piłsudskiego do ul. Sikorskiego
Miasto Ząbki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00091140
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00091140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-23 09:17
- Lokalizacja
- Ząbki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0920a95-bc8d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 1251332295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00091140 z dnia 2021-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dok. projektowej wraz z budową drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w ciągu ulic: Andersena – Szwoleżerów – Stefczyka – Gajowa na odc. od ul. Piłsudskiego do ul. Sikorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ząbki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Ząbki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-091
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zabki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zabki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zabki.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dok. projektowej wraz z budową drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów w ciągu ulic: Andersena – Szwoleżerów – Stefczyka – Gajowa na odc. od ul. Piłsudskiego do ul. Sikorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0920a95-bc8d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001607/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozwój zintegrowanej sieci dróg rowerowych na terenie gmin: Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Radzymin, nieporęt w ramach ZIT WOF
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa: IV Przejście na gospodarkę niskoemisyjną, Działanie: 4.3 Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza, Poddziałanie: 4.3.2 Mobilność miejska w ramach ZIT.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063147/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3367296,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniem geometrii i projektów stałej organizacji ruchu, a następnie na jej podstawie wykonanie drogi rowerowej i ciągu pieszego o długości ok 1900 mb, w ciągu ulic: Andersena (w pasie rezerwy pod planowaną ul. Nowo – Ziemowita) – Szwoleżerów na odcinku od ul. Nowo – Ziemowita do Stefczyka na odcinku od ul. Szwoleżerów do ul. Gajowej – Gajowa na odcinku od ul. Tulipanowej do ul. Sikorskiego wraz z włączeniem w ciąg pieszo – rowerowy na rondzie przy zbiegu ulic Sikorskiego, Gajowa, Sosnowa w Ząbkach, w tym m.in.:
A. OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ:
wykonanie dokumentacji i przedłożenie jej do akceptacji Zamawiającego,
złożenie w imieniu Zamawiającego wniosku wraz z niezbędną dokumentacją o wydanie odpowiedniej decyzji administracyjnej oraz jej uzyskanie w imieniu Zamawiającego,
wykonanie kosztorysów uproszczonych branżowych, obejmujących roboty budowlane wskazane w dokumentacji, po uzyskaniu odpowiedniej decyzji administracyjnej,
opracowanie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas budowy.
B. BUDOWA:
wykonanie robót budowlanych na podstawie decyzji administracyjnej i dokumentacji,
skompletowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej i innych niezbędnych dokumentów, w tym dokumentów gwarancyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach przedmiotowego postępowania w dniu 22 czerwca 2021 r., o godz. 10.15 nastąpiło otwarcie ofert złożonych w postępowaniu. Zostały złożone 2 oferty, w których zaproponowano cenę brutto:• APPIUS Inżynieria Sp. z o.o., ul. Wolska 123B, 05-119 Wola Aleksandra: 7 879 999,92 zł;
• Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY Sp. z o. o. Budownictwo sp. k., ul. Marywilska 38/40, 03-228 Warszawa: 11 629 144,98 zł.
Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) Zamawiający przed otwarciem ofert przekazał informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę brutto 4 141 775,00 zł. Cena oferty najkorzystniejszej tj. 7 879 999,92 zł brutto przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2021-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |