Termomodernizacja, wymiana lamp i opraw oświetleniowych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach Projektu pn. Kompleksowa rewitalizacja mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych w R...
GMINA RUDA MALENIECKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00091549
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00091549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-23 11:48
- Lokalizacja
- Ruda Maleniecka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49869742-b171-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6581872092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00091549 z dnia 2021-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja, wymiana lamp i opraw oświetleniowych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach Projektu pn. Kompleksowa rewitalizacja mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych w R...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDA MALENIECKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 99A
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Maleniecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-242
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3731340
1.5.8.) Numer faksu: 41 3731341
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.gminy@rudamaleniecka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rudamaleniecka.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.rudamaleniecka.samorzady.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja, wymiana lamp i opraw oświetleniowych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach Projektu pn. Kompleksowa rewitalizacja mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych w R...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49869742-b171-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001337/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Termomodernizacja, wymiana lamp i opraw oświetleniowych oraz montaz instalacji fotowoltaicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie będzie współfinansowane ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020 w ramach Działania 6.5 Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich; Projekt pod nazwą: „Kompleksowa rewitalizacja mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych w Rudzie Malenieckiej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050017/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2310458,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: Termomodernizacja, wymiana lamp i opraw oświetleniowych oraz montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach Projektu pn. „Kompleksowa rewitalizacja mająca na celu rozwiązywanie problemów społecznych w Rudzie Malenieckiej".
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w niżej określonym zakresie w ramach następujących obiektów:
1) Szkoła Podstawowa: wymiana grzejników oraz instalacji c.o., wymiana drzwi, wymiana okien, demontaż kotła c.o. i zbiorników oleju wraz z instalacjami, remont zlikwidowanej kotłowni, wymiana lamp i opraw oświetleniowych na LED, montaż paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją – 13,86 kW;
2) Gimnazjum: ocieplenie ścian budynku płytami styropianowymi, wyprawa elewacji, przebudowa kotłowni olejowej wraz z towarzyszącymi jej instalacjami w obrębie pomieszczenia kotłowni – na kotłownię opalaną pelletem, przebudowa magazynu paliwa (roboty budowlane, elektryczne, sanitarne), wymiana lamp i opraw oświetleniowych na LED, montaż paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją 13,86 kW;
3) Oczyszczalnia Ścieków: montaż paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją – 35 kW;
4) Budynek Publicznej Infrastruktury Kulturalnej: montaż paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją – 4,62 kW.
5) Szkoła Podstawowa – malowanie elewacji (malowanie elewacji 460 m2- zabezpieczenie okien i drzwi folią, skucie odspojonego tynku i uzupełnienie ubytków, oczyszczenie i zmycie podłoża, gruntowanie podłoża, dwukrotne malowanie ścian i ościeży z cokołem wokół budynku w ciemniejszym odcieniu, praca rusztowań).
Uwaga: Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego z tygodniowym wyprzedzeniem o dokładnym terminie rozpoczęcia prac w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych planowanych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia.
Zamawiający informuje, że zostało wymienione pokrycie dachu na budynku sali gimnastycznej oraz zostały wykonane nowe dachy na budynkach: biblioteki oraz wiaty na oczyszczalni ścieków. W związku z tym montaż instalacji fotowoltaicznych na w/w dachach powinien odbywać się w obecności Wykonawcy robót dachowych.
Zamawiający zapewni obecność Wykonawców prac dachowych podczas montażu instalacji fotowoltaicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- Przedmiary robót – załącznik nr 9 do SWZ,
- Projekt budowlano-wykonawczy – załącznik Nr 10 do SWZ,
- Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik Nr 11 do SWZ,
- Załączniki graficzne – załącznik Nr 12 do SWZ,
- Wytyczne do fotowoltaiki – załącznik Nr 13 do SWZ.
- Aneks do projektu budowlano-wykonawczego – załącznik Nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2340690,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3913014,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2340690,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "PER-MIR" Mirosław Perlak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Perlak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 959-108-71-20, NIP 959-199-11-21
7.3.3) Ulica: Piekoszowska 359D
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-645
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2340690,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni
| 2021-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |