Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1 w Krakowie
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00092866
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00092866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-24 11:29
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15adc59d-b6f3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6761011948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00092866 z dnia 2021-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003871913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kanonicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-002
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@upjp2.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://upjp2.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.upjp2.edu.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15adc59d-b6f3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056303/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.21 - 17
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1196641,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa efektywności energetycznej zabytkowego budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1 w Krakowie, polegającej na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania wraz z robotami towarzyszącymi” (zgodnie z projektami i programem prac konserwatorskich stanowiącym załącznik 11 do SWZ oraz pozwoleniami na budowę oraz konserwatorskim załącznik 12) .
2. Zakres prac obejmuje:
a) remont – adaptację pomieszczenia piwnicy o nr 1.17 przedmiotowego budynku, na potrzeby pomieszczenia dla węzła ciepła wraz z remontem posadzek, ścian wzniesieniu ścianki działowej i montażu studni schładzającej w budynku oraz komunikacji schodowej nr 1.15.
b) demontaż starej instalacji wraz z wyposażeniem ,wywiezienie i utylizacja odpadów
c) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania budynku min:
- montaż rurociągów instalacji c.o., montaż rur przyłączonych do grzejników, montaż grzejników, montaż armatury regulacyjnej i zaworów grzejnikowych, a także wykonanie robót pomocniczych i tymczasowych związanych z wykonaniem przebić, bruzd, rozbiórek i renowacji w wymaganym zakresie, przeprowadzenie płukania i próby instalacji, usunięcie ewentualnych usterek, wykonanie izolacji termicznych, regulacja instalacji. Przedmiot zamówienia obejmuje również opracowanie przez Wykonawcę programu prac badawczych oraz uzyskanie odpowiednich pozwoleń na zakres prac dotyczących poprowadzenia instalacji c.o. po nowych trasach, natomiast w miejscach, w których nowa instalacja c.o. będzie prowadzona w istniejących bruzdach Wykonawca winien zapewnić nadzór badacza architektury.
d) wykonanie instalacji elektrycznych w pomieszczeniach remontowanych.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące : Projekt modernizacji wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1, opracowany przez firmę projektową STEKRA Sp. o.o. (ul. Stefana Okrzei 25,43-190 Mikołów) - zał. nr 11 do SWZ, załącznik nr 8 - przedmiar prac roboty budowlane i konserwatorskie, załącznik nr 9 – przedmiar prac instalacja c.o., załącznik nr 10 - przedmiar prac instalacje wewnętrzne elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1100879,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1469855 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1100879,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SANITBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793208588
7.3.3) Ulica: ul. Górników 3/22,
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-819
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
WŁODZIMIERZ MERES, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą WŁODZIMIERZ MERES FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „SANIT-BUD”, miejsce wykonywania działalności: ul. Górników 3/22, 30-819 Kraków, NIP: 5510014392, REGON: 070429409
Wykonanie niezbędnych robót budowlanych (w zakresie instalacji centralnego ogrzewania), w tym: montaż elementów grzejnych, montaż rurociągów wraz z armaturą regulacyjno-odcinającą, wykonanie prób szczelności oraz rozruch i regulacja.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1100879,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15| 2021-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |