Realizacja posiłków dla podopiecznych MOPR w Zabrzu w lokalach gastronomicznych na terenie miasta Zabrze z podziałem na 8 części
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W ZABRZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00104017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-05 12:25
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6481945905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
8 przyznanych
CARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
294 120 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
713 880 PLNKuchnia "Rodzina" Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
94 392 PLNKuchnia "Rodzina" Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
475 920 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
145 110 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
174 132 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
297 450 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
145 110 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.