„Usługi społeczne w Gminie Popów”- świadczenie usług opiekuńczych i asystenckich
GMINA POPÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00092764
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-24 10:58
- Lokalizacja
- Zawady, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5742054608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
4 przyznane
UNIFUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
93 744 PLNTWOJE WSPARCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
93 744 PLNUNIFUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
62 496 PLNUNIFUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
62 496 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.