Remont i przebudowa leśniczówki Radosław

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sławno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00094292
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00094292/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-25 07:25
Lokalizacja
Sławno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3777aab-c76a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8390011902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00094292 z dnia 2021-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa leśniczówki Radosław

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sławno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528288

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Mireckiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 598102433

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: slawno@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.slawno.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo.slawno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność z zakresu gospodarki leśnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa leśniczówki Radosław

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3777aab-c76a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094292

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00073713/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.2701.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 449408,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa leśniczówki „Radosław”, miejscowość Radosław 1, 76-100 Sławno, gmina Sławno, działka ewidencyjna nr: 218/2, woj.
zachodniopomorskie. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem w szczególności:wymianę pokrycia dachowego, - wymianę orynnowania, - montaż ław kominiarskich, - montaż stopni kominiarskich oraz barier przeciwśnieżnych, - remont elewacji zewnętrznych,- ocieplenie ścian zewnętrznych od wewnątrz budynku,- ocieplenie połaci dachowej, - izolację i ocieplenie ścian fundamentowych, - wymianę elementów drewnianych więźby dachowej, - wykonanie podbitki dachowej, - remont tarasu i schodów zewnętrznych, - wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej, - wymianę/renowację stolarki drzwiowej wewnętrznej, - wymianę/renowację podłóg i posadzek, - wymianę podłogi na strychu i ułożenie płyt OSB, - przemurowanie kominów, remont schodów wewnętrznych,- remont tynków i okładzin ściennych, - malowanie ścian i sufitów, - remont łazienki na piętrze, - odwodnienie budynku, - wykonanie opaski filtracyjnej wokół budynku, - wymianę instalacji odgromowej, - wykonanie prac dot. instalacji elektrycznej, c.o. oraz wod.-kan., - wykonanie innych prac towarzyszących. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót – załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane