Zabezpieczenie zewnętrzne okien w Pawilonie nr 3
Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00097588
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00097588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-29 09:43
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa687974-c2b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9710579072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00097588 z dnia 2021-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie zewnętrzne okien w Pawilonie nr 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zalesie 1
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 2360035
1.5.8.) Numer faksu: 24 2358090
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-zalesie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-zalesie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie zewnętrzne okien w Pawilonie nr 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa687974-c2b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071043/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP - 8/2021/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 177914,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlano - montażowych polegających na wykonaniu zabezpieczeń okien w postaci zewnętrznych rolowanych krat okiennych w oddziale Psychiatrycznym III – I piętro strona A – skrzydło wschodnie, działka o nr ewidencyjnym 6721/3, Obręb: 0001 Gostynin, Nr księgi wieczystej: KW PL1G/00043843/0 – nieruchomość będąca w użytkowaniu Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie – akt notarialny Repertorium A – 12815/2007 Kancelaria Notarialna Maria Alicja Janowska, ul. Nowolipki 27B, lok. 3, 01-010 Warszawa, stanowiąca własność Samorządu Województwa Mazowieckiego adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż 25 krat na okna o wymiarach:
1) szer. 3710mm x wys.2100mm w ilości 1 szt.,
2) szer. 2460mm x wys. 2100mm w ilości 9 szt.,
3) szer. 1200mm x wys. 2100 mm w ilości 6 szt.,
4) szer. 1230mm x wys.1380mm w ilości 9 szt.
Uwaga: Wielkość krat należy ustalić na podstawie podanych powyżej wielkości otworów okiennych, z uwzględnieniem:
- szerokości dobranych prowadnic min. 100 mm (każda),
- nierówności glifów +50 mm,
- wysokości dobranej kasety.
Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do dokonania własnych pomiarów, w celu odpowiedniego doboru krat. Oględzin obiektu budowlanego można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.
3. OPIS MONTOWANYCH KRAT:
1) krata stalowa rolowana typ sinusoidalna,
2) profile ze stali ocynkowanej, profil rurki w kształcie fali o promieniu i gięcia R45 połączone spinkami stalowymi ocynkowanymi,
3) listwa dolna aluminiowa anodowana z uszczelką gumową (wys. 120 mm)
4) prowadnice aluminiowe anodowane wyposażone w uszczelkę teflonową o wymiarach zewnętrznych min. 100 x 40 mm
5) rodzaj napędu: ręczny – sprężyna, 6) wał nawojowy: a) stalowy w kolorze szarym, b) konsole ocynkowane, c) obudowa nawoju kraty aluminiowa skrzynka z klapą rewizyjną ściętą pod kątem 45°,
7) zamek w listwie dolnej dwustronny ryglujący uniwersalny do wszystkich krat otwierany, otwieranie krat jednym kluczem, wymagana ilość kluczy min. 8 szt. 4. Zamontowane kraty zewnętrzne muszą otwierać się zarówno od wewnątrz pomieszczeń jak i od zewnątrz. Kraty należy wyposażyć w zamek baskwilowy ryglujący. Usytuowanie zamka w środkowej części okna w miejscu otwieranego skrzydła okiennego, w taki sposób by możliwe było otwieranie krat od wewnątrz oraz od zewnątrz. 5. Zamontowane kraty winny być fabrycznie nowe, wolne od obciążeń i praw osób trzecich. 6. Szczegółowy sposób montażu precyzuje załączona do niniejszej SWZ dokumentacja projektowa. Miejsce montażu zabezpieczeń określono w dokumentacji - oznaczono kolorem zielonym na załączonym do dokumentacji rysunku. 7. Obudowa nawoju kraty aluminiowa z klapą rewizyjną ściętą pod kątem 45 stopni. Krata powinna spełniać wymagania normy PN-EN 13241+A2:2016-10E: Bramy - Norma wyrobu, właściwości eksploatacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421147-6 - Instalowanie krat
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji do którego mają zastosowanie przepisy art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. u. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), o wartości szacunkowej zamówienia nie przekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 u. p.z.p. zostaje unieważnione na podstawie art. 254 pkt 2 u.p.z.p., tj.: postępowanie o udzielenie zamówienia kończy się unieważnieniem postępowania w związku z art. 255 pkt 2 ustawy u.p.z.p., tj.: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |