Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Starym Dzikowie
GMINA STARY DZIKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00094584
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00094584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-25 08:46
- Lokalizacja
- Stary Dzików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd93d93b-a7e7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7931503540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00094584 z dnia 2021-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Starym Dzikowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY DZIKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900594
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 79
1.5.2.) Miejscowość: Stary Dzików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-632
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 606 679 994
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@starydzikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starydzikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.starydzikow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Starym Dzikowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd93d93b-a7e7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002611/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00041981/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1980000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej kompleksowe wykonanie inwestycji pn.: „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Starym Dzikowie“
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi także:
1) budowa obiektów oraz infrastruktury technicznej,
2) dostawa, montaż oraz uruchomienie i rozruch instalacji stanowiących przedmiot zamówienia,
3) przeprowadzenie prób i szkoleń w niezbędnym zakresie (w tym Próby Końcowej – Rozruchu technologicznego),
4) osiągnięcie efektu oraz parametrów techniczno-technologicznych nie gorszych niż zdefiniowane w dokumentacji projektowej,
5) uzyskanie wszelkich dokumentów i spełnienie wszelkich wymogów w trybie przekazania obiektu do eksploatacji i użytkowania,
6) opracowanie dokumentacji powykonawczej, instrukcji rozruchu, instrukcji stanowiskowych, instrukcji eksploatacji obiektu.
3. Roboty, stanowiące przedmiot zamówienia obejmują wszystkie czynności umożliwiające wykonanie przez Wykonawcę zobowiązań umownych i odbiór robót przez Zamawiającego w zakresie obiektów oraz infrastruktury technicznej.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nastepujących robót budowlanych
- budowa kontenera socjalno – biurowego
- budowa hali stalowej zamknietej
- budowa hali stalowej otwartej
- wyposażenie
- zagospodarowanie terenu
- budowa przyłączy i instalacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1721469,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1918076,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1721469,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usłgowo-Budowlane Roman Głowala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9180005882
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 24
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1721469,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |