Budowa drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Porębie
Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00092619
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00092619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-24 10:08
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c74ca65d-b24c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6381808250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00092619 z dnia 2021-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Porębie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pszczyna@pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pszczyna.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Porębie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c74ca65d-b24c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001002/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi dojazdowej do SP w Porębie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051307/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.0016.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na budowie drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Porębie zgodnie z decyzją Starosty Pszczyńskiego z dnia 7 kwietnia 2021 r. nr 407/21 o pozwoleniu na realizację inwestycji drogowej pod nazwą: „ Budowa drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Porębie planowanej do realizacji w Porębie przy ul. Szkolnej, na działkach nr 694/127, 696/132, 952/132, 1168/113, 1244/132 ” .
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja projektowa :
1. Projekt budowlany drogi
2. Projekt techniczny - część drogowa, odwodnienie i kanał technologiczny
3. Projekt techniczny przebudowy linii napowietrznej oświetleniowej
4. Projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych
5. Projekt stałej organizacji ruchu
6. Specyfikacje techniczne- części drogowej , odwodnienia,
kanału technologicznego i linii napowietrznej
oraz uzgodnienia branżowe stanowiące załącznik nr 7do SIWZ .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) została złożona jedna oferta. Cena oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248358,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248358,77 PLN
| 2021-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |