Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów
GMINA ZAGÓRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00094516
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00094516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-25 08:31
- Lokalizacja
- Zagórów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a35cda26-a28a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6671688676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00094516 z dnia 2021-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Zagórów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632748810
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a35cda26-a28a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004128/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037454/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1887197,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest projekt budowlany pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na działce nr 873 w miejscowości Oleśnica oraz przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Oleśnica i Zagórów”. W ramach zadania przewiduje się budowę budynku socjalno – technicznego; wiaty na odpady niebezpieczne, wiaty na odpady inne niż niebezpieczne; wiaty na kontenery otwarte, wiaty na sprzęt wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą oraz przebudowę sieci wodociągowej.
W ramach powyższego opracowania zaprojektowano obiekty niezbędne z obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z nawierzchnią utwardzoną i jej odwodnieniem oraz oświetleniem i monitoringiem terenu PSZOK. Teren pod PSZOK (działka nr 873) zostanie ogrodzony.
Ponadto na terenie PSZOK projektuje się ścieżkę edukacyjną prowadzącą do tablic edukacyjnych.
Projektowana budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zapewni realizację ustawowego obowiązku stworzenia systemu gospodarowania odpadami komunalnymi. Odpady komunalne będą zbierane od mieszkańców w sposób selektywny. W ramach niniejszego projektu przewiduje się zakup pojemników o poj. 120L i 240L oraz kontenerów o poj. 7m3 i 10m3.
Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane będzie w miejscowości Zagórów i Oleśnica, gm. Zagórów na działce o nr 712/2 obręb 0001 Zagórów, jed. ewid. 302308_4 Miasto Zagórów oraz na działkach nr 872, 873, 857/2 obręb 0023 Oleśnica, jed. ewid. 302308_5 Zagórów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt 1) PZP w prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |