Dostosowanie placówki do rozdziału szkół - budynku Szkoły Podstawowej nr 163 przy ul. Osieckiej 28/32 w Warszawie
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00095814
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00095814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-25 14:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebfb4e2f-af28-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00095814 z dnia 2021-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie placówki do rozdziału szkół - budynku Szkoły Podstawowej nr 163 przy ul. Osieckiej 28/32 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 274
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 44 35 509
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie placówki do rozdziału szkół - budynku Szkoły Podstawowej nr 163 przy ul. Osieckiej 28/32 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebfb4e2f-af28-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000015/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Dostosowanie placówki do rozdziału szkół - Szkoła Podstawowa nr 163 ul. Osiecka 28/32
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00049598/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/7/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 255902,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie placówki do rozdziału szkół - budynku Szkoły Podstawowej nr 163 przy ul. Osieckiej 28/32 w Warszawie.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu sal lekcyjnych z przygotowaniem pracowni fizyczno-chemicznej w placówce, w której do tej pory prowadzone były zajęcia z uczniami klas I-VI.
Przygotowanie nowych warunków lokalowych wymaga przeprowadzenia między innymi następujących prac remontowych:
1) przeniesienia biblioteki szkolnej i zwolnienie powierzchni dla utworzenia pokoju nauczycielskiego,
2) w pomieszczeniu po istniejącym pokoju nauczycielskim utworzenia pracowni fizyczno-chemicznej z zapleczem,
3) wydzielenia nowego pomieszczenia dla pielęgniarki szkolnej,
4) przystosowania pomieszczenia dla biblioteki szkolnej,
5) wymiany posadzek w remontowanych pomieszczeniach ( salach nr: 12, 13, 14,15,16, 104, sali
fizyczno-chemicznej),
6) cyklinowania, szpachlowania i lakierowania podłogi w pokoju nauczycielskim,
7) wymiany drzwi wewnętrznych ,
8) przeszlifowania i napraw istniejących tynków w remontowanych pomieszczeniach,
9) wykonania malowania ścian i sufitów remontowanych pomieszczeń,
10) dostarczenia i zamontowania Dygestorium oraz stołu do ćwiczeń w pracowni fizyczno-chemicznej,
11) demontażu i ponownym montażu grzejników centralnego ogrzewania.
2. Szczegółowy opis oraz zakres robót określają załączniki nr 8, 9,10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332540,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAL-BUD VB Violetta Borusińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5261402094
7.3.3) Ulica: Krucza 47A lok5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-509
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
PAL-BUD Power Sun Paweł Borusiński -Cały zakres zamówienia 100%
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |