„Budowa windy oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie”
Gmina Kunów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00095661
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00095661/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-25 13:39
- Lokalizacja
- Kunów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e83c4268-ba08-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6612159982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00095661 z dnia 2021-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa windy oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych w budynku
Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kunów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 45B
1.5.2.) Miejscowość: Kunów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-415
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 412613174
1.5.8.) Numer faksu: +48 412613194
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kunow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kunow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa windy oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych w budynkuUrzędu Miasta i Gminy w Kunowie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e83c4268-ba08-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095661
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002795/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa windy oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061318/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 394394,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa windy oraz łazienki dla osób niepełnosprawnych w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: dostawę, montaż i uruchomienie dźwigu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych w dobudowanym do budynku szybie. Winda 8 – osobowa, hydrauliczna, udźwig 630 kg, 4 przystanki, przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich i wygodna w użytkowaniu przez osoby niepełnosprawne, napęd hydrauliczny zapewniający łagodne starty i zatrzymania, łagodna jazda kabiny, panel dyspozycji o wysokiej odporności na uszkodzenia wyposażony w elektroniczny cyfrowy wyświetlacz pięter i strzałki kierunku jazdy oraz podświetlane przyciski (dyspozycji, otwierania i zamykania drzwi, wentylator, alarm) z grafiką Braille’. Dźwiękowa i świetlna sygnalizacja przeciążenia kabiny, oświetlenie energooszczędne LED, oświetlenie awaryjne, podłoga antypoślizgowa, poręcz ze stali nierdzewnej, lustro minimum na jednej ścianie, sygnalizacja dojazdu windy do przystanku docelowego, zjazd awaryjny na najbliższy przystanek z otwarciem drzwi, moduł telefoniczny do podłączenia alarmowej linii stacjonarnej. Budowa łazienki dla niepełnosprawnych na parterze budynku, instalacje: elektryczna, wodociągowa i kanalizacji sanitarnej, drzwi i okna, wiatrołap oraz pozostałe roboty towarzyszące.
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45000000-7 Roboty budowlane;
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków;
45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach;
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych;
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno – kanalizacyjne i sanitarne
45313100-5 Instalowanie wind;
42416100-6 Windy;
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45313100-5 - Instalowanie wind
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650706,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artur Kowalik USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 661116803
7.3.3) Ulica: ul. Pogodna 16
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |