Wykonanie robót zabezpieczających w budynku przy ul. Jana Pawła II 8 w Mikołowie.
Zakład Gospodarki Lokalowej w Mikołowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00096084
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00096084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-28 07:36
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58aed811-c9b1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6350011970
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096084 z dnia 2021-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót zabezpieczających w budynku przy ul. Jana Pawła II 8 w Mikołowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Lokalowej w Mikołowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270547060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zgl.mikolow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgl.mikolow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgl_mikolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót zabezpieczających w budynku przy ul. Jana Pawła II 8 w Mikołowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58aed811-c9b1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000018/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót zabezpieczających w budynku przy ul. Jana Pawła II 8 w Mikołowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077936/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGL/TP/06/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
elewacji budynku przy ul.Jana Pawła II 8 w Mikołowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia zawarty jest w koncepcji zabezpieczenia budynku, przedmiarze robót, który pełni
rolę pomocniczą , specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, które stanowią załączniki
nr 7 do SWZ. W przypadku ewentualnych rozbieżności pomiędzy ww. dokumentami
pierwszeństwo mają postanowienia koncepcji zabezpieczenia budynku.3. Jeżeli Zamawiający w
opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub
szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego
wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem
zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz
funkcjonalnych itp. 4. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest
zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone
przez Zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań
równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 5. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu
zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i
systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp,
Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6. Wszelkie materiały używane
do wykonywania prac winny posiadać stosowne wymagane obowiązującymi przepisami prawa
atesty, aprobaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie. Dokumenty potwierdzające
powyższe Wykonawca przedstawi każdorazowo na żądanie inspektora nadzoru.7. Wykonawca
w czasie realizacji prac będzie utrzymywał ład i porządek na terenie , na którym je wykonuje, a
także zapewni warunki bezpieczeństwa i p.poż. Określone w przepisach szczególnych.8.
Zamawiający informuje również, iż przyszłemu Wykonawcy nakazuje się zabezpieczyć plac
budowy przed dostępem osób trzecich, utrzymywać ład i porządek w trakcie robót, oraz
uporządkować po ukończeniu robót.9. Na wykonane przez siebie prace oraz zastosowane
materiały Wykonawca musi udzielić minimum 3 letniej gwarancji.10. Na każde wezwanie
Zamawiającego Wykonawca jest zobowiązany przedstawić kopię uprawnień budowlanych wraz z aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej izby zawodowej, zgodnie z
postawionymi warunkami udziału w postępowaniu.11. Zamawiający nie wymaga odbycia przez
Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W tym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |