Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Bochnia
GMINA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00096252
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00096252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-28 09:40
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd394354-a668-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8681021271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR IWULSKIZabierzów Bocheński, PL · lot 0
417 996,21 PLNPIOTR IWULSKIZabierzów Bocheński, PL · lot 1
527 771,06 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096252 z dnia 2021-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Bochnia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 26
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 690 11 20
1.5.8.) Numer faksu: 14 611 99 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bochnia-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugbochnia/Article/id,240546.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bochnia-gmina.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Bochnia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd394354-a668-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004109/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040650/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IFS.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 822409,89
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Bochnia w następujących miejscowościach:Zadanie nr 1. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 356 w miejscowości Gorzków;
Zadanie nr 2. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 304 w miejscowości Ostrów Szlachecki;
Zadanie nr 3. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działki o nr ewidencyjnych 251/5, 257/14, 251/13 w miejscowości Proszówki;
Zadanie nr 4. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 502 w miejscowości Baczków;
Zadanie nr 5. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 613 w miejscowości Damienice;
Zadanie nr 6. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 603 w miejscowości Siedlec
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 369227,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Bochnia w następujących miejscowościach:Zadanie nr 7. Uregulowanie odwodnienia drogi gminnej stanowiącej działkę o nr 486/2 ewidencyjnym w miejscowości Nieszkowice Małe;
Zadanie nr 8. Remont drogi gminnej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 20 w miejscowości Grabina.
Zadanie nr 9. Remont drogi gminnej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 65, 217 w miejscowości Zawada;
Zadanie nr 10. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 186 w miejscowości Pogwizdów.
Zadanie nr 11. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 303 w miejscowości Wola Nieszkowska;
Zadanie nr 12. Przebudowa drogi wewnętrznej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 107 w miejscowości Nieszkowice Wielkie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 453182,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417996,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517325,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417996,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski Roboty Drogowo-Budowlane, „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski Zakład Eksploatacji Kruszyw
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693
7.3.3) Ulica: Wola Batorska 2147/21
7.3.4) Miejscowość: Zabierzów Bocheński
7.3.5) Kod pocztowy: 32-007
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417996,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527771,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 891213,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527771,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski Roboty Drogowo-Budowlane, „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski Zakład Eksploatacji Kruszyw
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693
7.3.3) Ulica: Wola Batorska 2147/21
7.3.4) Miejscowość: Zabierzów Bocheński
7.3.5) Kod pocztowy: 32-007
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527771,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |