Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17

Miejski Dom Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00098125
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00098125/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-29 12:40
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a287ae0-b94c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5471029394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychPrzygotowanie terenu pod budowęKładzenie parkietu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098125 z dnia 2021-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Dom Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070615661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 12

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338125692

1.5.8.) Numer faksu: +48338122388

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk@mdk.bielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mdk.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mdkbielsko.logintrade.net/rejestracja/ i https://mdk.bielsko.pl/bip1/1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Gminna Samorządowa Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a287ae0-b94c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098125

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00059592/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061519/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MDK/1645/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 135650,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17, obejmujące w szczególności wykonanie:
1. Robót przygotowawczych i zabezpieczających;
2. Robót rozbiórkowych i demontażowych;
3. Zerwanie starej posadzki z parkietu;
4. Skucie podłoża mineralnego;
5. Rozbiórka izolacji z papy i płyt pilśniowych;
6. Czyszczenie ślepej podłogi drewnianej;
7. Montaż legarów;
8. Wykonanie podłogi ślepej dwuwarstwowej z płyt OSB;
9. Wywozu i składowania odpadów (gruzu, złomu, itp.) oraz systematyczne porządkowanie miejsca wykonywania robót;
10. Ułożenie posadzki z parkietu dębowego;
11. Szlifowanie i lakierowanie parkietu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45432113-9 - Kładzenie parkietu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty zostały złożone za cenę wyższą niż środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

2021-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane