Przebudowa ul. E. Jurczyka i ul. Okrężnej w Kcyni
Gmina Kcynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00095417
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00095417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-25 12:22
- Lokalizacja
- Kcynia, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-568854b1-c9c4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5581800979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00095417 z dnia 2021-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. E. Jurczyka i ul. Okrężnej w Kcyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kcynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 23
1.5.2.) Miejscowość: Kcynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-240
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kcynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4689841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. E. Jurczyka i ul. Okrężnej w Kcyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-568854b1-c9c4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003809/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa ulic Okrężnej i Jurczyka w Kcyni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078616/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.468984.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja zamówienia obejmuje zakres robót budowlanych i instalacyjnych, zgodnie z dokumentacją projektową, obejmujący odcinek ok. 383 m, na które składają się m.in. roboty branży drogowej, roboty dot. kanalizacji deszczowej oraz roboty dot. kanału technologicznego, a w szczególności roboty:
a) z zakresu branży drogowej, tj.:
- pomiarowe przed- i po- wykonawcze na odcinku ok. 383 m,
- przygotowawcze i rozbiórkowe dot. istniejącej nawierzchni – wykonanych z różnego typu materiałów: jezdni, skrzyżowań, chodników, krawężników, rozebranie podbudowy dla ww. oraz demontaż: poręczy, studzienek, znaków drogowych i odwodnień,
- ziemne koparkami z transportem urobku i częściową utylizacją oraz zagęszczanie nasypów,
- dot. wykonania krawężników i obrzeży,
- dot. wykonania podbudowy jezdni (ok. 579 m2),
- dot. wykonania jezdni (ok. 2002 m2),
- dot. wzmocnienia skarpy płytami ażurowymi,
- dot. ułożenia chodnika z kostki brukowej (ok. 1133 m2),
- dot. wykonania zjazdów z posesji z kostki betonowej (ok. 257 m2),
- dot. budowy skrzyżowań z kostki betonowej (ok. 273 m2),
- dot. wykonania zatoki postojowej (ok. 47 m2),
- dot. ustawienia oznakowania pionowego i wykonania oznakowania poziomego,
- związane z pracami wykończeniowymi
b) z zakresu kanalizacji deszczowej, tj.:
- przygotowawcze, w tym pomiarowe i rozbiórkowe (z wywiezieniem i utylizacją materiałów z rozbiórki),
- dot. włączenia kanalizacji w sieć na ul. Polnej (wykopy, podwieszenia istniejącej infrastruktury, układanie kanałów, montaż/demontaż studni rewizyjnych, studzienek, odwodnień),
- dot. włączenia kanalizacji w sieć na ul. Jurczyka (wykopy, podwieszenia istniejącej infrastruktury, układanie kanałów, montaż/demontaż studni rewizyjnych, studzienek, odwodnień),
- dot. wykonania wpustów deszczowych i podłączenia spustów rynnowych,
- dot. wykonania odwodnień liniowych,
- dot. prób szczelności kanałów rurowych,
c) z zakresu budowy kanału technologicznego:
- dot. wykonania kanałów typu KTu i KTp,
- dot. wykonania studni kablowych SK-2 i SKR-1,
- dot. wykonania kanału przyłączeniowego typu KTps.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach wskazanych w Rozdziale III pkt. 8 – 11 SWZ – Wykonawcy winni przygotować swoje oferty w oparciu o treść wskazanych tam dokumentów!
Wizja lokalna:
Zamawiający informuje, że nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, jako warunku złożenia ważnej oferty.
Szczegółowy opis materiałów stanowiących dostawę Zamawiającego:
Zamawiający nie przewiduje realizacji zamówienia z wykorzystaniem dostawy inwestorskiej – wszystkie materiały (urządzenia) niezbędne do realizacji zamówienia dostarcza Wykonawca.
Dodatkowe informacje:
1. Zamawiający, dopuszczając w Rozdziale I pkt V ppkt 7 SWZ, złożenie oferty równoważnej, wskazuje, że warunkiem uznania oferty za równoważną jest uzyskanie, za pomocą rozwiązania równoważnego zaproponowanego przez Wykonawcę w ofercie, rezultatu identycznego z określonym w niniejszym rozdziale i dokumentach dot. przedmiotu zamówienia, wskazanych w Rozdziale III SWZ.
2. Zapłata faktury nastąpi przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy po dostarczeniu Zamawiającemu faktury i potwierdzenia prawidłowego wykonania zamówienia (protokół odbioru z wynikiem pozytywnym).
Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę:
1. Zamawiający, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy, określa wymaganie zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wskazane w pkt. II (powyżej), jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U.2020.1320 t.j. ze zm.).
2. Wykonawca winien dokumentować zatrudnienie osób określonych w pkt. 1 na piśmie, np. w formie listy umożliwiającej jednoznaczną identyfikację każdej z zatrudnionych osób i, na tej podstawie, weryfikację przez Zamawiającego zawartych umów o pracę, które, zgodnie z art. 29 §2 kodeksu pracy, muszą być zawarte na piśmie.
3. Zamawiający jest uprawniony do kontroli realizacji przez Wykonawcę warunku wskazanego w pkt. 1 w całym okresie realizacji zamówienia. W tym celu może podejmować czynności szczegółowo określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, który zawiera również sankcje dla Wykonawcy z tytułu niespełnienia tych wymagań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |