„Remont dr. powiatowej nr 1616K na odc. I w km od 9+120 do km 10+525, na odc. II w km od 10+565 do km 10+710, na odc. III w km od 10+776 do km 15+472 w m. Wilczyce, Jurków i Dobra, Powiat Limanowski”.
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W LIMANOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00096568
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00096568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-28 11:40
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5833e5b0-ad7f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7371750259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096568 z dnia 2021-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dr. powiatowej nr 1616K na odc. I w km od 9+120 do km 10+525, na odc. II w km od 10+565 do km 10+710, na odc. III w km od 10+776 do km 15+472 w m. Wilczyce, Jurków i Dobra, Powiat Limanowski”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W LIMANOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491898880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Marka 9
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183375831
1.5.8.) Numer faksu: 183337831
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzd.limanowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzd.limanowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ i http://bip.malopolska.pl/pzdlimanowej/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dr. powiatowej nr 1616K na odc. I w km od 9+120 do km 10+525, na odc. II w km od 10+565 do km 10+710, na odc. III w km od 10+776 do km 15+472 w m. Wilczyce, Jurków i Dobra, Powiat Limanowski”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5833e5b0-ad7f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000793/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dr. pow. nr 1616K na odc. I w km od 9+120 do km 10+525 , na odc. II w km od 10+565 do km 10+710, na odc. III w km od 10+776 do km 15+535 w m. Wilczyce, Jurków i Dobra, Powiat Limanowski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00046435/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9924786,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1616K Mszana Górna – Podłopień na odcinku I w km od 9 + 120 do km 10 + 525, na odcinku II w km od 10 + 565 do km 10 + 710, na odcinku III w km od 10 + 776 do km 15 + 472 w miejscowości Wilczyce, Jurków i Dobra w Powiecie Limanowskim.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności następujący zakres prac:
1) remont nawierzchni bitumicznej wraz z likwidacją przełomów, zapadnięć,
2) wymiana pobocza wraz z częściowym utwardzeniem masą bitumiczną,
3) remont nawierzchni chodnika,
4) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
5) regulacja odwodnienia,
6) remont przepustów drogowych,
7) wykonanie dokumentacji czasowej zmiany organizacji ruchu na czas realizacji robót oraz opracowanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej w skali 1 : 500.
3. Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót określony został w dokumentacji postępowania, w tym w szczególności w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze robót oraz projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załącznik do SWZ.
4. Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane roboty w wysokości 36 miesięcy, liczonego od dnia odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6833333,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9239502,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6833333,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7371878261, REGON: 492003684
7.3.3) Ulica: ul. MB Bolesnej 87
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6833333,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2021-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |