Przebudowa drogi gminnej Lubstówek – Borowa od km 0+000 do km 1+330
GMINA JEZIORA WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00096991
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00096991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-28 14:06
- Lokalizacja
- Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-828db517-c900-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5571697215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00096991 z dnia 2021-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Lubstówek – Borowa od km 0+000 do km 1+330
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEZIORA WIELKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 36
1.5.2.) Miejscowość: Jeziora Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-324
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523187221
1.5.8.) Numer faksu: 523187220
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jeziorawielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jeziorawielkie.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jeziorawielkie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Lubstówek – Borowa od km 0+000 do km 1+3302.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-828db517-c900-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002159/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej Lubstówek - Borowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076693/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. Przebudowa drogi gminnej Lubstówek - Borowa od km 0+000 do km 1+330
2. Zakresem przebudowy objęty jest odcinek drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Lubstówek. Celem przebudowy drogi wewnętrznej jest poszerzenie jezdni do 4,50 m, wykonanie pobocza 2x0,75 m, przebudowa skrzyżowań z innymi drogami, budowa i przebudowa zjazdów, poprawa geometrii skrzyżowań. Przebudowywany fragment drogi przebiega przez teren niezabudowany. Droga posiada obecnie nawierzchnię tłuczniową o złym stanie technicznym. Występują liczne nierówności podłużne i poprzeczne oraz zadolenia. Istniejąca szerokość jezdni wynosi od ok. 3,30 m do ok. 8,00 m. Przeznaczona do przebudowy droga nie jest przystosowana do przenoszenia większych obciążeń oraz do większego ruchu samochodowego. Konstrukcja drogi wymaga wzmocnienia dla uzyskania właściwej grubości i projektowanych spadków poprzecznych i podłużnych. Droga wewnętrzna posiada szerokość w liniach rozgraniczających od 6,40 m do 7,50 m. Odwodnienie drogi jest powierzchniowe, z odprowadzeniem wody deszczowej na przyległy teren w granicach pasa drogowego.
3. Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w:
a) Projekcie Budowlano –Wykonawczym,
b) Obliczeniu ilości robót,
c) Przedmiarze robót,
d) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zostało złożonych 7 ofert, z których najkorzystniejsza oferta otrzymała 100,00 pkt. Jej wartość to 816.791,02 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 800.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej. zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 816791,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1468150,09 PLN
| 2021-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |