Dostawy wyposażenia pracowni specjalistycznych oraz materiałów i sprzętów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia dodatkowych zajęć i kół zainteresowań w szkołach zawodowych w Opolu

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00101832
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00101832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-07-01 16:41
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20757529-b68b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7541859967
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputery przenośneUrządzenia drukujące i graficznePakiety oprogramowania graficznegoMonitory ekranoweRoboty instalacyjne elektryczneSprzęt związany z komputerami

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKIKwidzyn, PL · lot 0
136 673,33 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKIKwidzyn, PL · lot 5
154 603,62 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00101832 z dnia 2021-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy wyposażenia pracowni specjalistycznych oraz materiałów i sprzętów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia dodatkowych zajęć i kół zainteresowań w szkołach zawodowych w Opolu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000196173

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niemodlińska 40

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-761

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77/ 474 54 54

1.5.8.) Numer faksu: 77/474 54 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsbopole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsbopole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zsbopole.bip.gov.pl/zamowienia-na-podstawie-ustawy-pzp-pow-130-tys-zl-netto/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy wyposażenia pracowni specjalistycznych oraz materiałów i sprzętów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia dodatkowych zajęć i kół zainteresowań w szkołach zawodowych w Opolu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20757529-b68b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00033039/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy wyposażenia pracowni specjalistycznych oraz materiałów i sprzętów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia dodatkowych zajęć i kół zainteresowań w szkołach zawodowych w Opolu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Budowanie kariery zawodowej uczniów szkół zawodowych w Opolu - III edycja współfinasowanego ze środków EFS w ramach Osi priorytetowej IX – Wysoka jakość edukacji Działanie 9.2 – Rozwój kształcenia zawodowego Poddziałanie 9.2.2 – Wsparcie kształcenia zawodowego w Aglomeracji Opolskiej w ramach RPOWO na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062819/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSB.RPU.2.2021.JW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 529141,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni zarządzenia nieruchomościami w budownictwie - Zespół Szkół Budowlanych w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego

4.5.5.) Wartość części: 120535,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2. Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni zarządzania kolorem - Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.) Wartość części: 94309,24 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni robotyki - programowanie autonomicznych robotów - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 11266,10 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4. Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni: Sieci komputerowe CCNA - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 33385,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5. Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni transportu drogowego - e-Transport - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 131951,21 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6. Doposażenie szkół w materiały dydaktyczne i sprzęty dydaktyczne niezbędne do prowadzenia dodatkowych zajęć/kół zainteresowań (laptopy, oprogramowanie, urządzenia wielofunkcyjne, tablety) w Opolu.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn.: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – w zakładkach odpowiednio do części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 137695,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136673,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160816,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136673,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811172950

7.3.3) Ulica: ul. Staszica 22

7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 82-500

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136673,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w części nr 2 pn.: Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni zarządzania kolorem - Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu, unieważnił postępowanie w tej części na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, ze względu na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty 146 843,50 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 124 500,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146843,5 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164462,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie w części nr 3 pn.: Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni robotyki - programowanie autonomicznych robotów - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu, na podstawie art. 255 pkt. 7 ustawy Pzp, ze względu na fakt, iż Wykonawca PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki, który złożył najkorzystniejszą ofertę w tej części, uchylił się od zawarcia umowy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21099,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24836,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w części nr 4 pn.: Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni: Sieci komputerowe CCNA - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu, unieważnił postępowanie w części nr 4 na podstawie art. 255 pkt. 7 ustawy Pzp, ze względu na fakt iż Wykonawca Netprof Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, wybrana jako najkorzystniejsza oferta w tej części, uchylił się od zawarcia umowy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31488,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62410,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie w części nr 5 pn.: Dostawa wyposażenia do utworzenia pracowni transportu drogowego - e-Transport - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu, na podstawie art. 255 pkt. 7 ustawy Pzp, ze względu na fakt, iż Wykonawca PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki, który złożył najkorzystniejszą ofertę w tej części, uchylił się od zawarcia umowy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112569,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117606,5 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154603,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204057 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154603,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811172950

7.3.3) Ulica: ul. Staszica 22

7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 82-500

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154603,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 dni

2021-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy