Wykonanie robót remontowych części budynku NBP przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu
NARODOWY BANK POLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00097113
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00097113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-28 14:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-851f726a-c76f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5250008198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00097113 z dnia 2021-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowych części budynku NBP przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpo1@nbp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.nbp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
polityka pieniężna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowych części budynku NBP przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-851f726a-c76f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-VC-241-0184/OOWroc/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych (dalej: Roboty) w budynku Oddziału Okręgowego NBP we Wrocławiu przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 , polegających w szczególności na wykonaniu:
1) przebudowy istniejącej rampy na wewnętrznym, zadaszonym podwórzu, celem poprawy możliwości manewrowych pojazdów służbowych,
2) rozbiórki zbędnego betonowego szybu prowadzącego z podwórza do pomieszczeń piwnicznych,
3) wymiany kratek wentylacyjnych na elewacji budynku,
4) remontu pomieszczeń przedskarbca,
5) wymiany uszkodzonych drzwi przesuwnych do pomieszczenia gospodarczego na III piętrze budynku,
6) wymiany 4 szt. okien połaciowych w połaci dachowej,
7) remontu 9 szt. lukarn („bawolich oczek”) w połaci dachowej,
8) malowaniu renowacyjnym okien klatki schodowej,
9) wykonaniu posadzki żywicznej na tarasie III piętra,
10) wymiany opraw oświetleniowych na sali operacyjnej oraz korytarzach I, II, III i IV piętra,
oraz udzielenie 36 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi na wykonane Roboty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2021-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |