Modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Czołna, Śniadówka

Gmina Baranów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00098052
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00098052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-29 12:18
Lokalizacja
Baranów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3da907c-c90f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7162726989
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00098052 z dnia 2021-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Czołna, Śniadówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019891

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Baranów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-105

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 883 40 27

1.5.8.) Numer faksu: 81 883 40 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaranow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminabaranow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Czołna, Śniadówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3da907c-c90f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009206/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Czołna, Śniadówka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 6.4 Gospodarka wodno – ściekowa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078441/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1333578,59 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 772825,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest rozbudowa sieci wodociągowej o długości 145 m i sieci kanalizacyjnej grawitacyjnej o długości 168 m w pasie drogi gminnej nr 112861L w miejscowości Baranów, ul. Polna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 50415,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Czołna.
Zamówienie obejmuje m.in.:
1) wykonanie fundamentu pod zbiornik wodociągowy o pojemności 330 m3,
2) remont istniejącego zbiornika stalowego:
a) demontaż obudowy zbiornika i izolacji z płyt styropianu,
b) wymianę skorodowanych śrub łączących elementy zbiornika,
c) naprawę częściową blach zbiornika obejmującą oczyszczenie blach zbiornika z korozji i malowanie dwukrotne farbą chlorokauczukową,
3) rozbudowę stacji wodociągowej w m. Czołna polegająca na wybudowaniu i włączeniu do istniejącego układu technologicznego zbiornika retencyjnego (wyrównawczego) wody pitnej:
a) budowę zbiornika wyrównawczego o pojemności 330 m3,
b) położenie przewodów technologicznych wodociągowych i kanalizacyjnych,
c) położenie linii kablowej energetycznej i sterowniczej,
4) wykonanie układu sterowania i pomiarowego,
5) wykonanie instalacji na zbiorniku wyrównawczym
6) wykonanie ochrony od porażeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 375956,53 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6. Przedmiotem części nr 3 zamówienia jest modernizacja połączona z przebudową stacji uzdatniania wody w miejscowości Śniadówka.
Zamówienie obejmuje m.in.:
1) wykonanie fundamentu pod zbiornik wodociągowy 220 m3,
2) remont istniejącego zbiornika stalowego:
a) demontaż obudowy zbiornika i izolacji z płyt styropianu,
b) wymianę skorodowanych śrub łączących elementy zbiornika,
c) naprawę częściową blach zbiornika obejmującą oczyszczenie blach zbiornika z korozji i malowanie dwukrotne farbą chlorokauczukową,
3) rozbudowę stacji wodociągowej w m. Śniadówka polegająca na wybudowaniu i włączeniu do istniejącego układu technologicznego dodatkowego zbiornika retencyjnego wody pitnej:
a) budowa zbiornika wyrównawczego o pojemności 220 m3
b) położenie przewodów technologicznych wodociągowych i kanalizacyjnych,
c) położenie linii kablowej energetycznej i sterowniczej,
4) wykonanie układu sterowania i pomiarowego,
5) wykonanie instalacji na zbiorniku wyrównawczym
6) wykonanie ochrony od porażeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 346453,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęłą żadna oferta

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęł żadna oferta

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

2021-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane